Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

evo me sa sportskog dorucka u klemenci

 

pa nista, sve napisano stoji, probao kubano sa rozbratnom. kolicina mesa ogromantna, realna kolicina hrane je kao dva burgera u IG. rozbranta je skroz posna, nista nema masnih komadica, kapiram da su ocistili kod secenja. ja ne bi to tako ali njihov izbor, cisto da znate da im kazete da pojacaju malo senf i krastavcice da vam ne bude suvo. 350 kinti, ali je to najskuplje u ponudi i realno je pitanje sta je bolje, to ili svinja za 300. kolicine su iste. pojeo ceo, na gladan stomak daman i drzace me do neke nocne akcije.

 

i da, zaljucivanje, imaju sve ove hajnc sosove iz aktuelne ponude, ja natrpao jalapeno pre tostiranja ali realno treba jedno 3x vise nego sto sam stavio da se nesto oseti.

 

u izlasku naleteo na vlasnika, upoznali se, simpa lik skroz. nadam se da ce mu uspeti ova plemenita operacija.

Edited by gazza1
Link to comment

tebi verujem kada das svoju ocenu :) u ponedeljak cu posle radnog vremena da odem da jedem tamo, ionako mi blizu kombinata, danas nesto nisam gladan

 

i sto bre ne napravis neku tv emisiju i dajes recenzije za gradske zderaonice aman? :)

Link to comment

recimo, s tim sto nije sunka nego meso. 

 

ovo je njihov 

 

 

Bruka. Steta sto nisam znao za njih odmah posle gledanja filma.

 

Jos pozadi cubana deep orange  chili da upotpuni utisak :)

 

edit: moje vecito pitanje... Jel im pult za porucivanje daleko od ulaznih vrata? Pitam jer bih isao biciklom a nemam cime da je vezem.

 

Danas probam ili njih ili Alabamu

 

http://www.donesi.com/beograd/alabama-dostava-651.php

Edited by katamaran
Link to comment

nasloni bajk na stub od saobracajnog znaka koji je tacno posred izloga. kad sednes za sto koji gleda prema tabli sa cenama, tu ti je odmah levo, nema sanse da ga nemas sve vreme u vidokrugu. a mozes i napolju da jedes. narucivanje traje 10 sekundi, nema sanse da ti se nesto desi, ulica nije ni prometna.

Link to comment

Klemenca je bolan da se leci  :wub:

 

Uzeo sam kubano sa rozbratnom + ekstra krastavcici i skoro nisam jeo lepsi fast food. Kolicina nije neka sa kojom ja ne mogu da se izborim ali je sasvim dovoljna da me zasiti na prazan stomak.

 

Jos jedan plus im je sto su mi blizi nego sto sam mislio. Bukvalno su na 20 sekundi od Kalenica. Do tamo mi je trebalo 15-ak minuta zbog uzbrdice al zato nazad jedva desetak _by_clairebearer.gif

 

Apsolutno cu morati da radim na tome da mi dosadi pre loseg vremena.

Link to comment

Evo ja da se opravdam za ono sto sam rekao da mi je malo. prvi put kad sam bio jeo sam kalabreze i bio sam extra gladan. to im je valjda jedino u lepinji i mrvicu je manje od varijanti u bagetu, ali malo lepsi hleb. od tada sam probao i tostirane i obicne varijante, i povlacim rec da je malo. taman je. po meni najbolji je kubano svinjski.

Link to comment

Jeo i ja veceras i stvarno za svaku preporuku. Uzeo kalabreze i jedini je u lepinji i za razliku od kubanaca u ostale sendvice ide sos pavlaka&ren ili senf&majonez&kecap i krastavcici. Ja uzeo ovo drugo i nisam se pokajao osim sto mnogo vise curi nego li kubanac koji opusteno moze i za poneti i za podgrejati i prilicno je kompaktan.

 

Mesa ima vise nego hleb, otisao mrtav gladan i nakon kalabreze bio solidno sit, cini se da ljudi vole ljuto jer uz spominjana 3 ljuta heinz sosa sad su uveli i onu dzejmijevu tucanu papriku ko voli dodatno da zaljuti.

 

Realno u Beogradu gde se cena obicne pljeskavice NN porekla krece oko 250 dinara, ovo sto se dobija u Klemenci je cist poklon, samo da ne krenu vremenom da osljare i Mara ce me videti samo u prolazu sa sendvicom u ruci.

Link to comment

Cenim da ce brzo ukinuti samoposluzivanje sa heinz sosovima. Danas sam gledao devojku kako je potrosila celu bocicu sosa od 350 kinti na sendvic koji je platila 260 :)

Link to comment

Ja sam danas jeo oko 13h, u medjuvremenu nista, odvezao 20km na bajku i jos nisam gladan. Kubano rozbratna.

 Malo ti je 20km za sagorevanje, 60 ti je optimalno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...