Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

@rajka  :lolol:

@pevac ta kruzna brava je raritet, nema je ni na 1.000 ulaza u centru

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Probace se :)

U drugim vestima probao sam novi Burger Store u Kursulinoj.

 

Ukratko neko je prolazio pored Intergalaktika i video da tamo super idu burgeri za 500 kinti pa je u glavi nekako spojio da to mora da je zbog ambijenta i da ako on otvori na boljoj lokaciji isti USA fazon dinera sa pljeskavicama koje umanji i nazove burger to ne moze da omane!

 

tako da je ambijent zanimljiv cak i bolji i veci od intergalaktika (ima cak i kul retro pepsi frizider) ali su burgeri zapravo pljeskavice od po 90g i postoje samo 4 vrste (Burger, Cheseburger, Baconburger i Italian) a cene su za burger sa jednom pljeskavicom 200-230 a sa dve tj veliki 300-330

Link to comment

Samo da dam +1 na Klemencu sto je vasa gore postovao. Hleb nije bio ovakav kao na slici nego okrugli i dobar. Ja drpanu prasetinu sam pre ovoga jeo samo dole u institutu i ovo je značajno bolje. Samo sam ja svinja pa mi malo. da bar sluze sa nekim pomfritima, al kontam da im nije dovoljan promet za dobar pomfrit.

Link to comment

ma kakav institut, ovo mesto kida u poredjenju sa bilo cime sto pokusava da prodaje pulled pork i pulled beef u gradu.

 

pored toga ne znam sta si jeo kad ti bilo malo, ili imas tonijev stomak. ja otisao jedan dan na zakasneli dorucak, narucio kubana tost i ladno sam stao posle prve polovine. ono je bomba, pogotovo sto priloga u sustini ima malo i realno jedes hleb i meso. poneo kuci pa dovrsio za uzinu.

 

moja mala zamerka je sto ne daju vise kiselih krastavcica ali cu im drugi put traziti, ostalo je skoro pa savrseno. pricam o kubana tostu sa svinjskom pleckom. ostalo cu tek da probam.

 

u svakom slucaju vredi podrzati, ne verujem da ce u ovom usranom gradu imati neki narociti promet. ideja je hvale vredna, americki mesni sendvici i toceni brent, strava. ima i erdinger ko vise voli vajcen.

Edited by gazza1
Link to comment

e vidi, nalazi se prekoputa vrata što ih sliko pontijak na mobitelskoj fotografiji :ph34r:

nisu to ta vrata od, sto rece vasilije, stotina takvih vrata u bg :D

 

i malo lepse fotke kada se vec reklamira ta sokolska, molicu lepo :nobles:

Link to comment

Pozdravlja vas banovani Gazza i porucuje da svi imate od sada da jedete ovde (Sokolska 7, Vracar) nesto sto najvise lici na pravo drapano meso.

 

1794537_1544534389114554_656772083441688

 

10672198_1544905862410740_58817230872721

 

487360_1544904619077531_1298009046578028

 

10562950_1548461738721819_58562530277829

kolko recimo ima grama mjesa u andjelini?

 

deluju ozbiljno konkurentni sa cijenama, ako je rana makar pristojna trebalo bi da kidaju.

Link to comment

idem da se dogovorim, ionako mi se otvorio apetit. javicu jel su se pokvarili...

 

ma bolje se ti dogovaraj za neku emisiju o kulinarstvu, restoranima i tako to na tv-u, cenim da bi to bilo zaista zanimljivo gledati :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...