Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

kakav crni istancan ukus za fast food ovde. ali evo, jutro posle da kazem da nije bilo nikakvih nocnih specijalnih efekata zbog prejake hrane tako da je izbor bio dobar.

Edited by gazza1
Link to comment

viš, ja sam sinoć u skoro identičnom napadu gladi i nemanja izbora prolazeći Z. Djindjića za 300 dinara uzeo gurmansku pljeku u onom žuto brendiranom objektu (ima jedna plav, a drugi žut) prekoputa Baltazara, nedaleko od vagona

 

tu je uvek gužva, jeo sam ranije jednom, ali je bilo sranje. U principu je i dalje, meso je gnjecava,  presoljena i bezukusna debela smesa, ali začudo ne udara previše na soju. Lepinja vruća i domaća, prilozi solidni i mnogo. Enivej, leglo mi je čak i takvo - bejah baš izgladneo, ali mi je asocijacija bila kao i gazzi: ovo je bilo hit pre 15 godina i ne kapiran zašto je gužva.

 

a samo 50 metara ka Sava centru je zatvoren onaj Giros plus (isti kao na kraju J. Gagarina) koji je realno najbolji odnos količine, kvaliteta i cene među sličnima u gradu

Link to comment

viš, ja sam sinoć u skoro identičnom napadu gladi i nemanja izbora prolazeći Z. Djindjića za 300 dinara uzeo gurmansku pljeku u onom žuto brendiranom objektu (ima jedna plav, a drugi žut) prekoputa Baltazara, nedaleko od vagona

 

tu je uvek gužva, jeo sam ranije jednom, ali je bilo sranje. U principu je i dalje, meso je gnjecava,  presoljena i bezukusna debela smesa, ali začudo ne udara previše na soju. Lepinja vruća i domaća, prilozi solidni i mnogo. Enivej, leglo mi je čak i takvo - bejah baš izgladneo, ali mi je asocijacija bila kao i gazzi: ovo je bilo hit pre 15 godina i ne kapiran zašto je gužva.

 

 

 

tamo se hrani kojot  :lolol:

 

ali mi se cini da kad vidis gomilu sveta ispred FF objekta u BG mozes slobodno da produzis dalje, nema za to boljeg dokaza od shisha.

Link to comment

Verovatno nikom nije usput a oni koje rade blizu vec zñaju, raskrsnica kod Belvila gde je Simens, ruska skola i gsp, na delu gde je gsp mala stracara Srecko, odlicni cevapi i pljeskavice. Nije fast food, mora da se sedne i naruci i pice, jer ce nadrkani vlasnik da kenja kako nije studenstka menza. Usput cete dobiti tiradu o metiljevim bankarima i kako se ubijao od posla dok je posten radnicki svet svracao na rakiju pre posla. Osim toga odlican rostilj.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pozdravlja vas banovani Gazza i porucuje da svi imate od sada da jedete ovde (Sokolska 7, Vracar) nesto sto najvise lici na pravo drapano meso.

 

1794537_1544534389114554_656772083441688

 

10672198_1544905862410740_58817230872721

 

487360_1544904619077531_1298009046578028

 

10562950_1548461738721819_58562530277829

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...