Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Upravo cepam podgrejane ostatke sinocne vecere(punjena vesalica i opanak) iz M klope i idalje je odlicna.

 

Jedino sto me kuvar zeznuo i povrce grilovao izmedju dve i cetiri sekunde  <_<  Skoro zivo

 

Prvi put da mi nisu lepo izgrilovali povrce ali sam provalio da dobijena kolicina cesto varira.

 

Sto se mesa tice  :wub:

Link to comment

Jela sam to drapano prase u Institutu. Meh. Sama prasetina je solidna, ali je sve ostalo blagi užas. Zemička ledena, pomfrit prepržen i prohladan. To ustvari nije loše, jer na kraju nisam jela UH, a nisam ni patila zbog toga. Brownie koji ustvari nije browni nego tart ukršten sa pudingom - očajan.

Link to comment

pitao ja na fejsu, rekli mi da su u munzeu "zadržali samo kobasice". znači ima nečeg još u z, sada da li peku, jebemliga.

 

rebarca :(

Link to comment

To je živ dokaz koliko, u stvari, ljudi nemaju blage veze šta jedu i može govno da im se podmetne, ne bi ništa provalili. Šiš ima sigurno najgori roštilj na tom potezu, eventualno je Koš gori.

Link to comment

 

Da, dobro, na njih sam zaboravio, odnosno ne pamtim kad sam uopšte jeo roštilj kod njih, svrstao sam ih u pice. Ali, Drvce, Jokić, Pink Panter, Good food - svi imaju za klasu bolji roštilj od Šiša.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...