Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Ucio sam od najboljih.

 

Nego, uvek se pitam koliko love za jedan dan zaradi onaj Poncho u 21. bloku? Neverovatno kakav promet ima, cenim da nije ispod 400-500k evara godisnje.

ja se isto pitao za maru i shish. pogotovu jer ovi drugi rade kao na traci.

Link to comment

a inace kad krenete kod zvinka na satro drpano prase, prekrstite se prethodno pred ovom slikom, cisto protiv uroka sto jedete tako nesto na takvom mestu....

 

Ček' bre, koji zvinko, postoji samo jedan zvinko?

Link to comment

jeo bi i ja, jedino me jebe sto me od  oklahoma joea i jackstacka deli jedno $1500 avio karte....

Ako imas vremeplov moze ovako nesto

 

drapa.jpg

 

Naravno propali kao i 80% mesta koja se meni svide  <_<

 

Navukao sam se na Klopu M pa cenim da im se ne pise dobro  :s_d:

 

Grilovano povrce + opanak  :wub:  Na jedvite jade pojeo nesto vise od pola. Jedino mi se pecivo bas i ne svidja.

Link to comment

Dobar je Quesadilla bar Teks Meks burito na Jedanaestom, još kada se svrati u shop sa Šapićevom magičnom karticom je 30% off u odnosu na cene sa donesi.com, bez kartice 20%... Maşallah, bang for the buck.

Link to comment

Na glavnom ulazu sa parkinga, ima plastikaner-bašticu kao za kafić ispred, ne možeš da promašiš.

Edited by Töölönlahti
Link to comment

a inace kad krenete kod zvinka na satro drpano prase, prekrstite se prethodno pred ovom slikom, cisto protiv uroka sto jedete tako nesto na takvom mestu....

 

 

ako bismo pratili tu logiku u bg ugostiteljskim objektima ne bi trebalo da se jede (skoro) nista.

Link to comment

ako bismo pratili tu logiku u bg ugostiteljskim objektima ne bi trebalo da se jede (skoro) nista.

 

eh, pa moglo bi. ovde je poenta sto to drpano prase ipak nije ni blizu oridjidji izdanja. razumem doduse entuzijazam, kolicina nije mala za 300 kinti, ima i mesa ali sa druge strane napraviti kvalitetan pulled pork nije raketna tehnika, cak i ako neces da se drkas sa prethodnim odimljavanjem mesa pre pecenja. meni se u ovom konkretnom slucaju cini da je drpano prase pravio kuhar koji je gledao sliku i citao recept a pulled porka ni vido ni probao nije sto, po meni - mozda gresim - nije uvek sasvim dovoljno da stvar uspe. isto mi se desilo u jednom "renomiranom" objektu na donjem dorcolu kada sam narucio od strane kuvara gromopucatelno reklamirani paciji batak u konfitu, mukici niko nije rekao da je konfit nesto drugo od dinstanja i prokuvavanja i da meso iz konfita mora da bide juicy inside, crispy outside a ne obrnutno. hocu da kazem da ipak ne moze d se pravi nesto a da se ne zna sta tacno treba da se dobije uostalom dokaz ti je BH burger koji pokazuje da se moze kad se hoce pa i to sto svuda u gradu mozes da pojedes dobru picu a pre 25 godina si imao samo uzicku pod lipom, sa kajmakom jajetom na oko i feferonom.

 

realno, bolji pulled pork ces da dobijes ako uzmes prasecu plecku (pecenje), izvadis kosti i onda je usitnis ultra ostrim, masivnim nozem (ili satarom). struktura se nece bitno razlikovati, ukus ce biti mnogo bolji a isto tako ces moci da joj radis sta god hoces (sendvic, tanjir). nebo je granica (ne samo zbog holesterola).

Edited by gazza1
Link to comment

ne trubi - nije to poenta

jebem li ga, meni je besmisleno kacenje slike verovatno najboljeg pulled porka na planeti kao ilustraciju kako je nesto sto se moze pojesti u bgu lose.

 

ko zna za bolje u bgu, slobodan je da to ovde podeli, sve ostalo je deplasirano.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...