Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Jace cene nego u Americi

 

Sandwiches Price Value Meal Price
Whopper* $2.39 $3.99
Double Whopper* $3.29 $4.89
Triple Whopper* $4.19 $5.29
Whopper Jr.* $1.29 $2.99
Hamburger $0.99 $2.39
Cheeseburger $1.19 $2.79
DoubleCheeseburger $2.19 $3.79
Tendergrill $3.49 $4.99
Tendercrisp $3.49 $5.29
Spicy Crisp $3.49 $5.29
Big Fish* $2.79 $4.99
Bk Veggie* Burger $2.29 $3.99
Original Chicken $2.79 $4.79
Angus Steak Burger $3.39 $5.19
 
$=85 dinara
Link to comment

Pa ovo je fast food lanac u USa a ovo je ipak jedno mesto u Srbiji. Na stranu to sto je i cizbuger 50% jeftiniji u USA nego li u Srbiji

Edited by pavllle
Link to comment

burger u ameriki u mestima kao sto du intergalactic ili bh kosta izmedju 10 i 20$

fast food uporedi sa fast foodovima

 

najskuplji koji sam hasao je bio u nekoj prcvarnici u chelsea marketu od 16$ bez tipa

Edited by Ravanelli
Link to comment

Neki ekvivalent među američkim lancima bi bio Johnny Rockets - to su te cene i taj kvalitet. Nije baš gastro burger level ali je jako visok kvalitet sastojaka i jedan opšti njam.

Link to comment

Overio BurgerHouse. Dobar burger skroz. Dobro ga ispeče malac + svaka mu čast jer po ovakvom danu za onim roštiljem ima sigurno 150c.

 

Pomfirt im je nešto "sumljiv" al nisam zbog toga ni išao tamo...

Link to comment

I ja sam overio drapanu, ok, nije neko ludilo, uvek mi je pljeska kod Drvceta jača. Ali nije loša opcija ni ovo. Sviđa mi se enterijer, jedino što bi muzika mogla da bude malo tiša, smeta dok jedeš.

Link to comment

ae, nisam želeo da pišem do sada jer bih nervirao - ono s drapanom svinjom, veze nema... giros u zemički s kilo barbikju sosa da zamaskira nemuštost i bezobrazluk

Link to comment

ae, nisam želeo da pišem do sada jer bih nervirao - ono s drapanom svinjom, veze nema... giros u zemički s kilo barbikju sosa da zamaskira nemuštost i bezobrazluk

Znači ipak da ne idem?
Link to comment

Jeo drapanu danas. 

 

Ušao u lokal u vreme najveće vrućine, isekla me klima. Fin ambijent, neobičan za Beograd. Ogromni kič Elvis, ali tako valjda treba, šta znam. Sa razglasa piči Saturday Night Fever pa zatim neki the best of Ganera™.

 

Ok je drapana, mislim da ću otići ponovo. Nekada... 

 

Delovalo mi je da spremaju od plećke, kad ono but, tako kaže konobar.

 

Za 300 dinara sasvim korektan ojed.

Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...