Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

ma zajebavam se, secam se da je tamo nastala ona fotka navijaca sa djenkom.

 

sad citam meni i pojeo bi sve. vidim da na sajtu pise da su otvorili lokal kod hotela jugoslavija. :kralj:

 

u hotelu jugoslavija, mislim u zgradi hotela, ulaz gleda na bulevar.

 

ja mislim da je bas u tom lokalu bio djenkin susret sa najvernijima.

Edited by nenad
Link to comment

nikad nisam bio u intergalaktiku ali na osnovu vase price kapiram da mesto treba zaobilaziti u sirokom luku posto mirise na hipsteraj.

 

sa druge strane, ovo hustlerovo mora da se overi.

 

Od kada sam prisustvovao jurnjavi sa vadjenjem utoke u tom dajneru, zaobilazim ih u sirokom luku.

Link to comment

e ali idi ipak na vračar, em je bolja atmosfera em je, jebeš mi sve, bolja hrana nego u ispostavi kod jugoslavije, ni sam nisam verovao, ali kada sam treći put bio da uporedim, ubedio sam se. da li osoblje na vračaru više ulaže sebe ili prosto bolje zna znanje, ali nešto ima.

Link to comment

Nije baš fast food, al nije ni tipičan restoran, a jako dobro meso (takođe ubijena u pojam svinjska plećka/butka) i prateći program (paradajz, luk, kajmak, sir, pirinač s karijem i povrćem) u tanjiru - "svinja iz rerne" na Kurosavi. Ima i pristojna riblja čorba i Medved pivo.

 

Meni se čini da su im prilozi malo overkill, u smislu da ne bih mogao da zamislim da hasam buljuk pirinča sa karijem uz onu plećku, pre bi tu trebalo da bude neka svežina. Ali da, za 650 kinti je kapiram best baj.

Link to comment

e ali idi ipak na vračar, em je bolja atmosfera em je, jebeš mi sve, bolja hrana nego u ispostavi kod jugoslavije, ni sam nisam verovao, ali kada sam treći put bio da uporedim, ubedio sam se. da li osoblje na vračaru više ulaže sebe ili prosto bolje zna znanje, ali nešto ima.

na vracaru sam i bio.

Link to comment

Meni se čini da su im prilozi malo overkill, u smislu da ne bih mogao da zamislim da hasam buljuk pirinča sa karijem uz onu plećku, pre bi tu trebalo da bude neka svežina. Ali da, za 650 kinti je kapiram best baj.

 

Istina, moglo bi možda malo svedenije, a bolje ukomponovano s prilozima. Ja volim pirinač, nije mi prejak taj s karijem i bilo ga je možda dve kašike, a ima i povrćkice. Meni je možda pre višak sir, pošto već ima kajmak, ili obrnuto. Nije da fali sočnosti ili soli.

 

A baš je value for money pošto se dobije više nego pristojan komad mesa. Kontam da nije ispod 300 grama.

Link to comment

e ali idi ipak na vračar, em je bolja atmosfera em je, jebeš mi sve, bolja hrana nego u ispostavi kod jugoslavije, ni sam nisam verovao, ali kada sam treći put bio da uporedim, ubedio sam se. da li osoblje na vračaru više ulaže sebe ili prosto bolje zna znanje, ali nešto ima.

Znači nisam umislio, meni se takođe više sviđa hrana u starom Intergalaktiku.

Link to comment

ako vama ovo nije skupo onda ja nešto pogrešno radim u životu :(

 

 

 

Ove cene su kao u Meku koliko vidim. To moze samo kad mi bas dodje da se odvalim dzank fudom i prezalim te pare. Sad, pretpostavljam da je velika razlika u kvalitetu izmedju Meka i ovde pomenutih mesta.

Link to comment

ako vama ovo nije skupo onda ja nešto pogrešno radim u životu :(

 

 

Nedavno sam pojeo burger sa krompirićima i sosom, sve ukupno 20€.

Lepši burger nisam jeo, a i neću u skorije vreme.

Link to comment

Iskreno, meni to jesu prevelike cene ako se uzme u obzir da je to brza hrana, ali to jesu standardne cene za taj tip 'restorana'. Izvinjavam se prisutnim ljubiteljima burgera ali ne mogu nikada sve ovo da svrstam u pravu restoransku hranu. Za mene je ovo samo hrana za utehu kojoj pribegnem povremeno.

Link to comment

to kazes zato sto nisi jela dobar burger.

ja sam imao isti stav dok nisam otkrio blago koje se u njima krije, naravno samo kada su izvanredno napravljeni, od izvanrednih sastojaka.

sto je veoma, veoma, (100x ponoviti) retko.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...