Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Evo upravo se vratih iz Instituta. Jeo drapano prase, stvarno nije loše. Mene podseti kao neka varijacija girosa, valjda zbog ukusa mesa.

Kome su stanardi Ibarska®, restoran Srbija itd. nek računa da je ostao gladan posle jedne porcije uz koju posluže i malo pomfrita i tri onion ringsa.

Za taj efekat potrebno je naručiti dva puta :)

 

 

drapano-prase.jpg

 

Ipak, 50tak metara niže je Mikan® gde toplo preporučujem domaću kobasicu (rešije) sa kupusom, malo tartara i malo ljutog.

Link to comment

astagaznam, ja i dalje kada hocu burger idem u intergalaktik kod hrama. inace to drapano prase nisam klopao pa cu overiti.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

astagaznam, ja i dalje kada hocu burger idem u intergalaktik kod hrama. inace to drapano prase nisam klopao pa cu overiti.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

 

stvarno ti je bolji burger u intergalaktiku nego u burger house-u?

Link to comment

Jel' neko probao gulaš u Institutu?

 

 

ok je ali nista spektakualrno. ide u nekoj lepinjstom somunu (somunastoj lepinji?) koja je suva i neije toliko socno kao prase ali je vece.

Link to comment

Meni isto u Institutu uz prase malo fali nekog luka+senfa, ili tako neš reskije umesto bbq sosa u odrpanom prasetu, ali mož se doda crljeni lukac i slično, što sam i učinio.

 

Dobro mi je, al nisam se raspametio. Zaječarsko ide lepo uz sve, pa i uz ovo, te je dobro da ga služe.

 

 

Nije baš fast food, al nije ni tipičan restoran, a jako dobro meso (takođe ubijena u pojam svinjska plećka/butka) i prateći program (paradajz, luk, kajmak, sir, pirinač s karijem i povrćem) u tanjiru - "svinja iz rerne" na Kurosavi. Ima i pristojna riblja čorba i Medved pivo.

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

Meni isto u Institutu uz prase malo fali nekog luka+senfa, ili tako neš reskije umesto bbq sosa u odrpanom prasetu, ali mož se doda crljeni lukac i slično, što sam i učinio.

 

Dobro mi je, al nisam se raspametio. Zaječarsko ide lepo uz sve, pa i uz ovo, te je dobro da ga služe.

 

 

Nije baš fast food, al nije ni tipičan restoran, a jako dobro meso (takođe ubijena u pojam svinjska plećka/butka) i prateći program (paradajz, luk, kajmak, sir, pirinač s karijem i povrćem) u tanjiru - "svinja iz rerne" na Kurosavi. Ima i pristojna riblja čorba i Medved pivo.

Cekaj kurosava na Savi u bloku?

Link to comment

nikad nisam bio u intergalaktiku ali na osnovu vase price kapiram da mesto treba zaobilaziti u sirokom luku posto mirise na hipsteraj.

 

sa druge strane, ovo hustlerovo mora da se overi.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

jeste. mislim ymmv.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

 

ma jasno je da o ukusima ne treba raspravljati, nego sam mislio da nisi probao bh. meni je bh burger+pomfrit za klasu bolji od bilo kog drugog u gradu. a imaju i mega death sos.

Link to comment

kakav crni hipsteraj, imaš lošu predstavu skroz

 

ma zajebavam se, secam se da je tamo nastala ona fotka navijaca sa djenkom.

 

sad citam meni i pojeo bi sve. vidim da na sajtu pise da su otvorili lokal kod hotela jugoslavija. :kralj:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...