Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

 

Je l overio neko onaj neki sarajevski (valjda) ćevap novijeg datuma, od Manježa pa nagore ka Njegoševoj? Cene mi zvuče malo jače, pa rekoh da se raspitam.

 

pisali smo o tome - ok, al je skupo

 

a propos venčca, naravno da možeš i tejk avej

Link to comment
  • 3 weeks later...

Predlazem da pustite sve sto radite, makar bila i prokreacija, odete do marsala birjuzova kod stepenica za obilicev venac, sednete u novootvoreni dajner i narucite porciju drpane prasetine...

Znaci jebote

Mariniraju plecku, iscupaju, ispeku i posluze u lepinji.

 

Mislim da je to trenutno najbolja stvar u bege ponudi za 300 rsd. :Hail:

Link to comment

+1

 

btw, morao sam da narucim rebarca iz big pizze, ona reklama koja je bila na svkaom jebenom sajtu me navukla. 6 rebarca 720 dinara. nemojte se zajebati da narucite ovo. rebarca su mala i nisu dovoljna da se najedete kao covek, a nisu nista posebno. bolje se iscimajte do rusmira i uzivajte.

Link to comment

overio danas, prasetina izuva iz cipela. pojeo sam dve, htedoh uzeti i trecu, ali mi zena uvalila vise od pola svog burgera. 

 

burger i pomfrit dosta losiji ob bh-a.

 

jbt balavim po tastaturi dok kucam ovo, sad bi pojeo jos dve. 

Link to comment

A ja pre sat vremena prošao blizu toga i nisam uopšte obratio pažnju, prokletstvo. Moraće to koliko večeras da se overi.

 

dobro je hasler opisao, zaista vredi ostaviti bilo sta sto trenutno radis i otici na dr(a)panu prasetinu. 

Link to comment

Predlazem da pustite sve sto radite, makar bila i prokreacija, odete do marsala birjuzova kod stepenica za obilicev venac, sednete u novootvoreni dajner i narucite porciju drpane prasetine...

Znaci jebote

Mariniraju plecku, iscupaju, ispeku i posluze u lepinji.

 

Mislim da je to trenutno najbolja stvar u bege ponudi za 300 rsd. :Hail:

 

 

ima pulled pork u institutu za prase burgere i gulas. burgere nisam probao jer deru, gulas sasvim dobar pogotovu za te novce a i usudio bih se da kazem da su uveli neke fine novitete sto se hotdoga u srbalja tice.

 

Nisu toliko novi ali su dobri. Sto se tice burgera meni su cak i bolji od izvikanog Intergalactica.

Link to comment

U Intergalactic se ide zbog dozivljaja americkog dajnera. Ali da, cini mi se da su se prolosili u poslednje vreme. U BH mi je oooodvratno, radije bih jela u meku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...