Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

natpis o maximalnom broju priloga po pljeskavici

 

:isuse: `

 

To mi je promaklo.

 

I hot dog riknuo? Mesto na kom sam rekordni broj puta umalo jeo u povratku sa reke. Nikad nisam probao.

Link to comment

Ne dade mi se da probam svajsovani rostilj :(

 

Niski burek se otvorio u njihovom lokalu u Sremskoj.

Niski se otvorio i ovde kod mene u kblo...Sukana pita izuva...
Link to comment

Zna li neko sta je sa girosom kod Grka, na bocnoj strani Bajlonija, sa strane gde je Bitef? vec neko vreme kad prodjem ne radi, a bio mi je ponajbolji u gradu (i batak).

Edited by Kubrick
Link to comment

Renovirali(ili to jos uvek rade). Danas sam video neke znake zivota unutra al ne mogu da se zakunem da su radili.

 

Stvarno im je odlican batak. Preporuka i za punjeni batak u Good food-u na Zelenjaku dok ovi ne nastave :)

 

btw jel probao neko musaku kod Grka?

Edited by katamaran
Link to comment
  • 4 weeks later...

yhapy7ad.jpg

 

Posle duge i teške borbe uspeo sam da savladam ovo čudovište.. :fantom: Odličan roštilj u skoro otvorenom lokalu KlopaM u Kralja Milana, juče sam probao susam pljesku a danas ovo čudo - Mozzart pljeskavica (punjena kajmakom, dimljenim i običnim kačkavaljem, šunkom, pečurkama i pršutom).. Imaju i drugu klopu osim klasičnog roštilja a rade i dostavu..

Link to comment

Zna li neko sta je sa girosom kod Grka, na bocnoj strani Bajlonija, sa strane gde je Bitef? vec neko vreme kad prodjem ne radi, a bio mi je ponajbolji u gradu (i batak).

 

Lazni giros :) Kod god Grka sam pitao prave li oni giros na cumur odgovor je bio da jok. Ali, svejedno, meni je taj giros bas ukusan, jako lepo legne tamo negde oko 2-3 ujutro.

Link to comment

Lazni giros :) Kod god Grka sam pitao prave li oni giros na cumur odgovor je bio da jok. Ali, svejedno, meni je taj giros bas ukusan, jako lepo legne tamo negde oko 2-3 ujutro.

 

A zašto lažni giros? Pa dok je radilo bio je ćumur, i vrteo se giros iznad... i bilo je OK. 

 

Onda su počeli da podižu cene pomalo, i onda prestali sa radom... pa su čini mi se ponovo počeli u jednom trenutku ali samo preko dana... ali sada definitivno stoji natpis da "renoviraju". Tu je pre toga bila mesara, koja je bila poznata po ne baš kvalitnim proizvodima koje prodaje i neprikladno visokim cenama. I vlasnik te mesare i dalje je figurisao kao (su)vlasnik (ili gazda lokala) tog sadašnjeg giros na ćumur poduhvata uz jednog Grka koji je sve to organizovao. 

Link to comment

yhapy7ad.jpg

 

Posle duge i teške borbe uspeo sam da savladam ovo čudovište.. :fantom: Odličan roštilj u skoro otvorenom lokalu KlopaM u Kralja Milana, juče sam probao susam pljesku a danas ovo čudo - Mozzart pljeskavica (punjena kajmakom, dimljenim i običnim kačkavaljem, šunkom, pečurkama i pršutom).. Imaju i drugu klopu osim klasičnog roštilja a rade i dostavu..

 

Pokušavam da pronađem vezu između Mozzarta i pljeskavice, kajmaka, kačkavalja, šunke, pečuraka i pršute... i prosto ne ide. :)

Ali pretpostavljam da mora da se zove nekako :)

Link to comment



Занимљива чињеница је да када укуцате "mozzart" у Google trends, Србија је убедљиво прва земља по заинтересованости за класичну музику!

 

:fantom: 

Wolfgang Amadeus ima samo jedno Z bajduej :)


Link to comment
  • 2 weeks later...

Zaboravio to da napišem, zove se tako jer je Mozzart kladionica otvorila taj fast food, šire delatnost.. ;)

 

qajana9a.jpg

Verovatno cu danas da probam. Nemaju pomfrit  :isuse:

Link to comment

Da mi neko reko da cu u kladionici ovako lepo da klopam...

 

Pljeskavica mozzart odlicna. Biftek mozzart fenomenalan i jos dolazi sa fenomenalnim grilovanim povrcem (moze da se izabere krompir umesto povrca)  :wub:

 

Razglavismo se nas dvoje za hiljadu dindzi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...