Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

ja cepam sdo svaki dan.

Ne verujem ti, to bi impliciralo da znaš da otvoriš konzervu i da je podgreješ, u šta sumnjam.

:fantom:

 

Sorry zbog trola.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Morao sam dva puta da idem jer nisam odmah provalio da su u Uzini :)

 

Danas samo do pola tri a od sutra bi trebalo preko celog dana. Ako su lagali mene i ja lazem vas.

 

Mrzi me da palim stari komp da bih skenirao flajer pa cu ga samo slikati telefonom. Lepinja je 240 kinti.

 

porkiz.jpg

Спрдња.  У свим најбољим кафанама по Југу узме човек комад пречења, све са кожуром, сатару оштру и завши посао. После се полије са неким сосом, сервира уз америчку варијанту купус салате и обично проју.

Link to comment

pa nije puld pork pečenje, jbm li ga... nisam probao ali sumnjam da ovde to umeju spraviti

 

oriđiđi bbq ribs u srbiji jeo nisam, dok najbolja probah u nekom lokalu u brižu(!?)

Link to comment

Спрдња.  У свим најбољим кафанама по Југу узме човек комад пречења, све са кожуром, сатару оштру и завши посао. После се полије са неким сосом, сервира уз америчку варијанту купус салате и обично проју.

 

pa što se zove pulled pork ako ćeš ga satarom seći?

Link to comment

moraš nekako seći, kontam da je najbrže da se izudara oštrom i tankom satarom i da se tako dobije ono razdvajanje na vlakna

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Kako se zvalo ono mesto kod Slavije sto je imalo to? Deni boj ili nesto slicno cini mi se

 

Daleko vece porcije u bagetima plus sos po izboru al vec godinu dana traze novu lokaciju :(

Link to comment

Taj je, nasao sam preko porudzbina na donesi. Opasna klopa bila a samo dva puta sam stigao da jedem.

 

Ostao nam meni za uspomenu i dugo secanje. Nema vise ni stranice na fejsu tako da su oni definitivno zavrsili karijeru :(

 

http://www.donesi.com/beograd/en/tommyboy-dostava-544.php

 

Cini mi se da su jako kratko i postojali.

 

edit: vrati se Tomi

 

outside-bagetjpg.jpg

Edited by katamaran
Link to comment

Doooobro drapano prase.

 

Mekana zemicka, sama krtina, dobar sos a jos preko prebace i malo prsute cisto da ne zafali. Svaka preporuka :)

Link to comment

pa nije puld pork pečenje, jbm li ga... nisam probao ali sumnjam da ovde to umeju spraviti

 

oriđiđi bbq ribs u srbiji jeo nisam, dok najbolja probah u nekom lokalu u brižu(!?)

Ја сам обишао гомилу места где се то прави и служи на Југу И по центру, то је чиста кртина, ситно исецкана . 

Ово у линку сам често посећивао, а имао је један још бољи али су толико мали и неугледни да ни сајт немају.

 

moraš nekako seći, kontam da je najbrže da se izudara oštrom i tankom satarom i da se tako dobije ono razdvajanje na vlakna

Васа објаснио.

http://www.skylightinnbbq.com/

 

Doooobro drapano prase.

 

Mekana zemicka, sama krtina, dobar sos a jos preko prebace i malo prsute cisto da ne zafali. Svaka preporuka :)

Хипстерско светогрђе. :frust:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...