Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Mene je s tim HN-om oduvek jebalo što im je ta gurmanska prevelika za moj ukus, a nisam tamo dugo išao zato što sam se najstrašnije posvađao sa zlom babom, tako što sam je zamolio da mi preseče pljesku na pola (pa da drugu polovinu nosim kući), što je ona odbila, nakon čega sam i nju i roštiljdžiju i sve lažne pijance oterao u pizdu materinu.

Link to comment

kakvi su to šatro alkosi, jel može malo bliži opis. ne poznajem sortu tako kako je opisana

 

Mrtvi trezni, neka žena za jednim stolom, a matori Crnogorac za drugim. Posvađali se najstrašnije, foliraju da su pijani. Deluju dobro situirani oboje.

 

Ko onaj 'pile', što je svojevremeno visio u 'Šansi', matori folirant.

Link to comment

Ajd ko je po centrima, da ispita kakva je trgana svinja "Porkiz" u Kosovskoj 35. To je valjda nakva aščinica pod imenom "Užina". Fakat je dobro, cure slinci kad pročitaš sastaf, ali da se vidi pošto košta, i da l se služi samo u branč terminu i tako to...

Fala ljepa.

Link to comment

Fejzbuk kaže da je juče počela redovna prodaja, ali nejasno je da li se porkiz prodaje samo u vreme ručka ili od 11h pa nadalje. Da su bili malo jasniji, možda bih probala večeras.

Link to comment

Morao sam dva puta da idem jer nisam odmah provalio da su u Uzini :)

 

Danas samo do pola tri a od sutra bi trebalo preko celog dana. Ako su lagali mene i ja lazem vas.

 

Mrzi me da palim stari komp da bih skenirao flajer pa cu ga samo slikati telefonom. Lepinja je 240 kinti.

 

porkiz.jpg

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...