Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Jela se konjetina, sam burger je ok jos ga varim, ali je zemicka bruka. Posebno gde ih drze. Osoblje zarozano i prakticno je kiosk waterhole za neku ekipu. Cena? Verovatno preterana s obzirom da je konjetina jeftinija od junetine. 

Link to comment

Konjetinu sam preskocio, ali cizburger sa duplim mesom bese jako dobar za te pare.

 

@Katamaran na NBGD na poslu mi doneli dva burgera preko donesi i to za manje od pola sata.

Link to comment

onaj mek na bulevaru, sabijaju kako prave big mek, nigde drugde ne metnu toliko dresinga i ne zapeku ga tako malčice po krajevima pojeo sam dva danas, preporuka, would come again.

Link to comment

Prolazio juče pored Herceg Novog pa rekoh, da probam konačno tu gurmansku u lepinji - skorz ok, daleko od toga da spada u najluđe u gradu, ali vrlo prihvatljivo + dobra lepinja. Sviđa mi se što je debela onako starinski, mrzim ove tanušne pljeskavice.

Link to comment

Prolazio juče pored Herceg Novog pa rekoh, da probam konačno tu gurmansku u lepinji - skorz ok, daleko od toga da spada u najluđe u gradu, ali vrlo prihvatljivo + dobra lepinja. Sviđa mi se što je debela onako starinski, mrzim ove tanušne pljeskavice.

ja tu ne jedem iz solidarnosti sa pokojnim milogledom, ali moracu opet da overim.

Link to comment

Ja bio pre neki dan, prvi put posle par godina i dobra im je (gurmanska) i dalje, 200 dindži, vredi svaku paru + što je nestala ona zla baba i pojavila se neka pristojna kelnerica, donela nam je zaleđene čaše za pivo. Jedini problem su oni šatro-alkosi, koji i dalje tamo obitavaju, mrzim tu folirantsku sortu.

Edited by Anonymous
Link to comment

Skandalozno.

 

 

Ja bio pre neki dan, prvi put posle par godina i dobra im je (gurmanska) i dalje, 200 dindži, vredi svaku paru + što je nestala ona zla baba i pojavila se neka pristojna kelnerica, donela nam je zaleđene čaše za pivo. Jedini problem su oni šatro-alkosi, koji i dalje tamo obitavaju, mrzim tu folirantsku sortu.

 

A, ja se nisam zadržavao, ona rekla (bila je pristojna kelnerica) dođite za 10 minuta, ja došao i pokupio pljesku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...