Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Istina.

I meni bio bzvz i isto poverovao Boškiću. <_<

Osim doručka u meku nemam šta jest...

kakvog doručka u meku?

što me podseti - volim da nekad vikendom doručkujem omlet sa svim u biblioteci, pored meka na terazijama...  njamsi!

Link to comment

Pa imas tostove, jaja, kajgane za doručak

 

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

:blush: vidi se da često idem. znam za tost, to sam jela pre cca godinu dana.

Link to comment

Па оно, Сабвеј је био нешто што се да поднети кад си на друму, нарочито ако уместо оног њиховог тзв. "сухомеснатог" узмеш ћуфте у сосу а тесто најтамније што имају, ако може са зрневљем. Оно остало, мек, квизнос, бргер кинг, ама ниједном за све оне године. Пардон, мек једном, првог дана, негде успут, свратио нас газда да види како европљани реагују...

 

Добра брза клопа тамо, хм... био један одма до улаза у фирму (46. или тако нека улица, слабо памтим имена), 6$ сендвич са белим месом, меса има за један добар ручак, тесто има кору и дугачко је бар 10 цоли, салате и осталог толико да сам морао да бирам оћу ли да га сабијам или да разваљујем вилицу, спасао ми живот два-три пута. За све остало, радије ћу код Кинеза, бар има љутог. Или код Индуса, некако личи на наше. Или код Перуанаца, ау тамо смо се једном развалили за неку сићу. Била је и варијанта за понети, ал' је боље за појести у месту.

Link to comment

Нисам ја ишао у перуанску библиотеку, него ждераоницу. Написмено сам добио само рачун.

 

А и келнерица ме као фол није разумела, па је наглас и климањем главом потврдила да има јагњетине, нема проблема, и онда сам опет добио живинско. Ал' свеједно је било за памћење.

 

У ствари смо једно време имали на репертоару нешто перуанских ствари, док нас је то држало, нпр. оно жуто пиле, тј пилетину раскувану на фронцле, а онда укрчкану с турмериком/куркумом док не буде жута ко проја.

 

Иначе они једу и заморце, и једу здраво љуто. Момачко такмичење у обждеравању изгледа тако што се пред сваког изнесе по порција клопе и по тегла некакве пасте од љуте паприке, густине отприлике сенфа. Док поједу оброк, победио је коме је остало мање у тегли.

Edited by расејан
Link to comment

daj onda račun, kad već ne posečuješ biblioteku u limi, prevarantu

 

Ти чуваш рачуне од пре четири године? Нисам очекивао такав филистарски дух.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Imam pitanje. Nije brza hrana meso ali je meso. 

 

Postoji radnja sa mesnim i suhomesnatim proizvodima u gornjem delu Skadarske ulice, preko puta one smrdljivog kobasičarskog fastfuda. Kakvi su što se tiče kvaliteta?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...