Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Probao neko Alibabu? Drugar mi kaze da nisu losihttp://www.donesi.com/beograd/alibaba-dostava-774.phpJa taman sinoc da porucim kad ono dostava jos samo 2 minuta :cry: Danas su jos skratili. Vidi se i iz komentara da im je dostava problematicna. Kad mi ovi zatvorise narucio sam iz Dafa i ozdrah se ki svinjce. Pojma nisam imao da su oni stigli na Donesi. Mogao bi bas i Stepin vajat koji jos nisam ni probao :cry:

Link to comment
  • 4 weeks later...

Zadesio sam se pre par dana na Dorcolu osle 12, pa sam bio primoran da jedem u Lokiju. Sunce ti jebem, koja je ono pljacka. Prvo katastrofa od pljeskavice od 125g za 240 kinti ili punjena od 370 dinara. naravno veci deo je hleb a prilozi blago nikakvi.Sve u svemu uspeli su da po odnosu cena-kvalitet zajebu i Marino drumsko razbojnistvo.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Vaistinu dobar. Samo sad je pitanje vremena dok se ne javi neko da kaze kako Mek nema ukus...

ma hajde, pa ovde su kojekakvi vlasnici zlatnih nepci do nebesa uzdizali sabvej.

svakom svoje, iliti svako govno ima svog jedaca.

 

malocas jea u meku, da ne bude zabune.

Edited by ToniAdams
Link to comment

ja sam ovo, a sve verujuci u tvoj prefinjeni ukus, silly me, pazarila i evo me, zvacem i psujem te, tek toliko da znas...

Istina.

I meni bio bzvz i isto poverovao Boškiću. <_<

Osim doručka u meku nemam šta jest...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...