Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

I danas na otvaranju za jedan kupljeni dobijaš drugi besplatno, red ispred jedno 20 ljudi :D Pokušaću večeras, sad nema šanse Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
  • 2 weeks later...

bio u burger house, informativno uzeo beef burger najosnovniji, posto nisam bio gladan a nisam znao kad ce opet put da me nanese. tjau principu, meso, naravno, znatno bolje od meka, i lepinja bolja, ali mi sveukupno, kao celo pakovanje mek srcu blizi. posebno po onim cenama.

Link to comment
  • 3 weeks later...

burger houseuzeo veliki, žena mali burgerrazlika je samo u količini mesa, prilozi i lepinja ostaju isti - što u velikom pravi problem jer sam došao da jedem burger a ne strejt meso. ispadne suvo.meso vrhunsko.cenim domaći pomfrit , ali ovo je bilo šljonuto, gnjecavo, masno i neslano. nula bodovamocarela štapići i kolutići luka (ne, neću napisati onion rings) odlični.devojče za pultom :wub:momak koji prži i priprema burgere spor i neodlučan, kao da mu je ovo pro radno mesto u bilo kojoj kujni

Link to comment
burger houseuzeo veliki, žena mali burgerrazlika je samo u količini mesa, prilozi i lepinja ostaju isti - što u velikom pravi problem jer sam došao da jedem burger a ne strejt meso. ispadne suvo.meso vrhunsko.cenim domaći pomfrit , ali ovo je bilo šljonuto, gnjecavo, masno i neslano. nula bodovamocarela štapići i kolutići luka (ne, neću napisati onion rings) odlični.devojče za pultom :wub:momak koji prži i priprema burgere spor i neodlučan, kao da mu je ovo pro radno mesto u bilo kojoj kujni
:thumbsup:
Link to comment

Meni u BH meso bilo fenomenalno, zemicka odlicna, lagano hrskava, super se slaze s mesom.Pomfrit solidan, svakako ne neslan. Mozda je neodlucni momak zaboravio so?Kad sam ja bio radila su neka 2 mladica™, ljubazni bili, cekao izmedju 7 i 11 minuta.

Link to comment
Meso se prvi put melje na krupno, začini se, dobro umesi i ostavi da odstoji preko noći u frižideru. Mojne nakon prvog mlevenja da dodaješ so jer će da ti izvuče sokove iz mesa tokom boravka u frižideru.
OK, koje zacine dodati a da nisu so?
Link to comment
Meni u BH meso bilo fenomenalno, zemicka odlicna, lagano hrskava, super se slaze s mesom.Pomfrit solidan, svakako ne neslan. Mozda je neodlucni momak zaboravio so?
Takav je nekako i moj utisak o tom mestu. OK ali nista spektakularno. Cene pojake.
Link to comment
  • 2 months later...

porudzbina, ja sam jeo dosta lose plus sam neoprezno rekao da zaljute kao za induse, realno su preterali i za najgore bengalske standarde. moguce da sam ostao pod tim dojmom.svejedno, probaj. nisu skupi kao maharaja/indian palace ili kako se vec zove ono preko puta marinkove bare. gde se btw jede bolje nego ikad, ja ih pratim od 1997. kroz sve transformacije. i oni rade dostavu btw.niposto ne narucivati hleb (naan), to osobito nista ne valja i nidje naana videlo nije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...