Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

cekajte bre, zasto pominjete te lazne indijce, kad postoji samo jedan pravi, nije valjda da je zatvoren maharadza?nije, prepadoste me. vidim sad da rade i dostavu.

Edited by luba
Link to comment
docim je za mene taj veliki sto na sred nikole spasica sa jos par visokih sedenja BH ubedljivo genijalno resenje za jedan upper class fast food.da ne pominjem razliku u kvalitetu hrane BH u odnosu na sve druge burgere u gradu
Meni je žao što nisam imao snage da prihvatim džedženje od pola sata ispod vrelog sunca da bih probao burger, zbog tvog pisanja sam i otišao tamo. Za varijantu ručka, što meni treba, ne vidim trenutno bolji izbor od Intergalaktika, čak bih i Be Burger (onaj mega sa onion rings) uzeo pre BH. Čekam da nabave suncobran :)
Link to comment
Zatvoreni.
to je definitivno ukleto mesto. a super im je bila ponuda. ukoliko neko otkrije pizza&burger znak negde, specijalitet hamburgercicicici, tri komada obrok, neka javlja.a zamenilo ih je sta, jebena zdrava hrana. u krugu od sto metara oko trga marksa i engelsa ima sest semenkara, ko na farmi ptica da zivim.
Link to comment
Meni je žao što nisam imao snage da prihvatim džedženje od pola sata ispod vrelog sunca da bih probao burger, zbog tvog pisanja sam i otišao tamo. Za varijantu ručka, što meni treba, ne vidim trenutno bolji izbor od Intergalaktika, čak bih i Be Burger (onaj mega sa onion rings) uzeo pre BH. Čekam da nabave suncobran :)
dodji u 6 popodne, cela ulica je u hladu. verovatno i ranije ali nisam bio a ne bih da se opet sprzis.
Link to comment

dojaja bh. posle u moricu uzo korpu za dve lopate, pa posle dinju na gajbi i pivo kod komšije. today was a good daypopričao sam sa likom koji drži, dobar dećko. otvorio sa dva ortaka iz amerike, on je godinu dana šljakao isto u americi, skapirali koncept, uvezli skoro csve iz amerike (i one žice u kojima služe)sugerisao sam mu da dođe i pobije sve na štrafti u z.đinđića kada razvije ovde

Link to comment
popričao sam sa likom koji drži, dobar dećko. otvorio sa dva ortaka iz amerike, on je godinu dana šljakao isto u americi, skapirali koncept, uvezli skoro csve iz amerike (i one žice u kojima služe)
Pre bih rekao da su uvezli ceo koncept iz Turske i onda angazovali Milosa Milivojevica da malo izmeni dizajn...http://www.burgerhouse.com.tr/index.html
Link to comment

meni deluje da je to toliko čest posao da kapiram da je beskonačan broj mesta koji su mogli iskopirati. e sada ako kaže da su žice uvozili odanle, što bi dalje tražio

Link to comment

Pohvala za dva mesta sa jelima za poneti, u neposrednoj blizini pijace na Vidikovcu.Jedno se zove "Zone" i ima dobar izbor tradicionalne klope za kad vas mrzi da kuvate ili je suviše vruće za to.Drugo je odmah pored, to danas overavamo - sve se pravi ispod sača ili kuva u ćupovima. Ima i raznih pita u onim velikim tepsijama, a savijene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...