Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Indo fast food na Bulevaru (ako se do sad nisu preselili) vredi probati.Ja ih bojkotujem jer su izbacili somovinu koja im je bila ubedljivo najbolje jelo al nije los ni ostatak menija.

Link to comment

Ako je to lokal u gornjem delu, malo ispod Zavoda za udžbenike, onda šljaka i dalje, svaki put kad prođem pored zaboli me glava od mirisa tih njihovih začina... <_<

Link to comment

nije da nije (doduše, ne i za predmetni topik)mrzelo me da udaram edit kako su po sredi bile splačine kojima sam dao šansu 2 puta, 2 puta previše

Link to comment

pa osim njih, onog restorana kod jat-a, te u svetogorskoj, izbor za vigana i one koji tako razmišljaju, je sužen, dapače, nepostojeć, a i gore pomenuta tri imho, su bili/jesu neopevan treš

Link to comment

Ima Radost ali nije fast food. Bili su i oni himalaji neki u gospodar jovanovoj, cak su i meni mesozderu bili ok ali cini mi se da ni oni vise ne rade.

Link to comment

Overio i ja BH, dobri su, uzeo sam veliki juneci sa cedar sirom, sasvim pristojan obrok, jedino sto se ceka malo duze. Imaju li zaista telefon preko koga moze da se naruci, nisam ga primetio?

Link to comment

Danas sam svratio do Burger House, iznenadio sam se da nemaju bolji prostor, samo klupa na sred ulice što baš i nije prijatno na 35 u hladu. Kaže dečko da je suncobran poručen, treba da stigne. Produžio sam dalje, do Hot Good. Na moj užas ni oni nemaju zatvoren i klimatizovan prostor. Ali već je bilo kasno, izmaltretirao sam se previše i isto toliko bio gladan, pa sam naručio kauboj čizburger i pomfrit. Nema, kaže ženska. Ne prodaju krompiriće a prodaju hamburgere, meni je to suludo. A i nije neki burger, em i mali, em je meso obična pljeska. Da remiziram, Intergalactic je mama i po kvalitetu i po prostoru i po usluzi. Sent from my S5 using Tapatalk 4 Beta

Edited by goodkat
Link to comment

Ja sam isto svratio do Hot gooda i uzeo mafia burger koji me je prilicno razocarao. Najbolja je bila zemicka, sveza i vazdusasta, nimalo gnjecava, ali je kolicina mesa bila relativno mala u odnosu na zemicku, samo meso mi je previse kompaktno i gumasto, kao da ima i svinjetine unutra, dok je kolicina paradajza i mocarele bila simbolicna. Za 260 dinara cak i u tom kraju ima boljih opcija.

Link to comment
Danas sam svratio do Burger House, iznenadio sam se da nemaju bolji prostor, samo klupa na sred ulice što baš i nije prijatno na 35 u hladu. Kaže dečko da je suncobran poručen, treba da stigne. Produžio sam dalje, do Hot Good. Na moj užas ni oni nemaju zatvoren i klimatizovan prostor. Ali već je bilo kasno, izmaltretirao sam se previše i isto toliko bio gladan, pa sam naručio kauboj čizburger i pomfrit. Nema, kaže ženska. Ne prodaju krompiriće a prodaju hamburgere, meni je to suludo. A i nije neki burger, em i mali, em je meso obična pljeska.Da remiziram, Intergalactic je mama i po kvalitetu i po prostoru i po usluzi.
docim je za mene taj veliki sto na sred nikole spasica sa jos par visokih sedenja BH ubedljivo genijalno resenje za jedan upper class fast food.da ne pominjem razliku u kvalitetu hrane BH u odnosu na sve druge burgere u gradu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...