Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

A sta je DM? :DOdoh sad da se provozam malo bajkom do Ade a u povratku cu da se overdoziram XL burgerom iz BH. Kad ste svi vi lenji da pisete imena necu vise ni ja :)

Link to comment

hm, da ti je napisao drogerie markt, sumnjam da bi ga lakse nasao nego DMnego u BH uzmi i pomfrit pa javi kakav je, ja ga omasio onomad jer sam overio od XL burgera

Link to comment
A sta je DM? :D
A jel znaš šta je Lilly? :D E, pa DM ti je to isto, pelene, dezodoransi i tako to.. :DПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

ma jedino ako je isto, lilly je zajednicko zlocinacko udruzenje koje predvodi mladja grujic, bivsi mafijas i svercer cigara (i bokanov rodjak), po profesionalnoj vokaciji lopov. lilly - kao i hleb i kifle i bilo sta iz delta grupe - je jedna od onih firmi kojima niko normalan sa etickim principima ne ostavlja ni zutu banku.DM je ozbiljna firma, daleko jefitnija od lilija za pocetak a o asortimanu robe da ne govorim.

Link to comment

Da znate da bih nasao Drogerie Markt. Kad ste me slali u Lilly po Gricka na Zelenjaku sam upao u DM umesto u Lilly.Fin je burger. Ja bih samo mozda vise voleo tanji a veci. Ovo moras da zevas ko ajkula da bi ga pojeo. Pomfrit ko pomfrit. Fin ali ne da padnes na dupe. Cili im je bas zajeban. jako ljut a jos i kiseo. Da je bar ljuto-sladak pa da slatko gasi ljutinu.Jedino sto su dosta spori. Zive duse nije bilo a opet sam dvadesetak minuta cekao. Za buduce akcije narucujem telefonom.edit: a jel probao neko Alabamu?http://www.donesi.com/beograd/en/alabama-delivery-651.php

Edited by katamaran
Link to comment
a BH zakiva, to uopste nije klasa ni intergalaktika ni onog iz cara dusana ni sa novog beograda. ali nije ni ta cena, realno.sledeci put uzimam normalni burger i pomfrit posto je veliki debljine 2 prsta, cisto meso, radio me je sigurno 6-7 sati.
Pa zar nije u integalaktiku isto burger oko 500 dinara? Bio sam pre par meseci i mislim da je otprilike toliko kostalo, a uzeo sam burger sa sirom [nije bilo lose al sam prestao da im dajem novac jer zaradjuju brdo para a ne prijavljuju radnike]. Bas cu da overim danas taj BH.
Link to comment

juce testirao BH na 40C, sve i dalje odlican 5. otkrio da na full narudzbinu - burger, pomfrit, pice (sto ce reci meal) - daju 10% popust. odlicno.neki zakljucci: standard burger je dovoljna velicina za bilo koga normalnog ko ima manje od 100 kila. ekstra dodaci pored sosa, krastavcica i luka - moze se uredno bez njih posto prilicno bezumno dizu cenu akcije - ja juce dodao samo grilovani luk za 25 ili 35 din valjda. trazite da vam pojacaju sos koji regularno ide uz burger i to je to.pomfrit zakonit, od pravog krompira - na zidu stoji ona giljotina za krompir s kojom se pravi pomfrit. s ljuskom. uz njega ide pravi hajnc kecap. nema djidanja.cena za standard burger, pomfrit i coca colu je 500 kinti, sto je s obzirom na kvalitet vise nego OK cena.sejkove se ne usudjujem da probam mada deluju jako dobro.i odlicno je sedenje, visoki sto na sred pesacke ulice. malo fensi ali taman koliko treba.

Link to comment

kod nas? slaba vajda, mada (tis iz voše, ne?) kad dođeš u "begiš", ada, na kraju sveta - veoma solidna imitacija ped-taija koju doduše, ne pripremaju svaki dan, ali i ovako im je fina jugoistočno-azijska klopa po niskim, fest-fud cenama

Edited by boshoku
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...