Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

ja bila dva, tri puta u intergalaktiku, meni bio lep buger, ali pancakes... ajaoj... mnjamnjam.i onion rings...da je skuplji, jeste... jbg...ja sam bila tamo 1/2. maja, pa nije bila guzva... jednom sam nesto bila pred jutro, jesam se malkice iznenadila cicikama i tipovima koji su dolazili.nego, mafia burger u hot good-u... zabola ga posle svirke u petoj... ghhhhh, odlican.edit:prelistavam sad nesto topic, ali nisam uspela skapirati, gde u centru ima dobar burito?
Ima ga u skroz dobroj pekari preko puta vukovog spomenika od pre par meseci. Ali ne bih bas rekao da je skroz dobar. Osim toga mrka kapa van restorana.
Link to comment
nego, mafia burger u hot good-u... zabola ga posle svirke u petoj... ghhhhh, odlican.
to ono mesto kod RTSa, u Aberdarevoj?Put me odveo u tom pravcu pre par dana. Pojeo sam čizburger. Skroz korektan burger. DObio sam gratis palačinku (od 12-14 je srećni sat).
Link to comment
Hot Good je solidan vec dugi niz godina i jedini ima hot dog vredan svog imena.
+1A od dva ona od pola metra bi se mozda cak moglo i najesti
Link to comment
  • 3 weeks later...

Upoznao Grka na Bajloniju. Dobar je Kirjako. Trenutno pokušava da ubaci marinirani sir u ponudu. Probao: čini mi se malo slano, ali pratiću situaciju...giros mu je i dalje odličan, samo voli da pretera sa krompirom.

Link to comment

ume da presoli, istina. nekonzistantan je ali ga vadi taj grcki smek, zacini i cumur.nego - burger house u nikole spasica. ubica. mamojeb. konacno pravi ozbiljni burger. nije jeftin - racunajte da XL izadje sa svim dodatnim prilozima jedno 550-600 din ali je smrt. a pomfrit, nemam reci. umesto zamrznutog sranja imaju spravu koja sece pravi domaci krompir na sajbne sa sve korom, bez ljustenja. oreo shake nisam smeo da probam, sluti mi na overu u najavi.najjaci burger u ff ponudi u gradu, onaj iz dijagonale/zapleta je par klasa iznad ali to je ipak restoran.

Link to comment

Moracu i njih da isprobam posto mi se od ovih do sad isprobanih varijanti nista nije preterano dojmilo. Cak mi je i onaj P&B kod skupstine bio i najbolji. A za Dijagonalu je ocekivano da ce biti dobar, mislim tamo burger kosta bese 1200rsd?

Link to comment

pa u ovom gradu cena vise nije garant za bilo sta, ugostiteljstvo je postalo ozbiljan krsh i lom.a BH zakiva, to uopste nije klasa ni intergalaktika ni onog iz cara dusana ni sa novog beograda. ali nije ni ta cena, realno.sledeci put uzimam normalni burger i pomfrit posto je veliki debljine 2 prsta, cisto meso, radio me je sigurno 6-7 sati.

Edited by gazza1
Link to comment
pa u ovom gradu cena vise nije garant za bilo sta, ugostiteljstvo je postalo ozbiljan krsh i lom.a BH zakiva, to uopste nije klasa ni intergalaktika ni onog iz cara dusana ni sa novog beograda. ali nije ni ta cena, realno.sledeci put uzimam normalni burger i pomfrit posto je veliki debljine 2 prsta, cisto meso, radio me je sigurno 6-7 sati.
Pojeo danas običan burger, nisam ništa dodavao da vidim kakakav je - skroz ok, zaista. Jedino što mogu da primetim je da sigurno ima malo svinjskog unutra, jer je bez svinje nemoguće postići takvu "gumastost". Ipak ukus je skroz ok, kad se izbaci poređenje sa domaćim pljeskama, svakako good bargin. Šejk nisam probao, ali vrlo je skup, osim ako ga ne daju litar. Pristojna kafana, u kojoj burgere naručuje i 1 Mirko Pavlović.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...