Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Zaboravih da napomenem da sam ja tamo bio oko pola 2 ujutru, i tad je bilo dosta ljudi al bilo je dovoljno slobodnih stolova i usluga™ je bila brza i efikasna. Ovo sto pisete u prethodnih par postova sam vec citao ovde tako da mi ne bi palo na pamet da odem tamo u nekom iole normalnom terminu. Btnj kad smo kod porcija ja sam jeo manju i bilo mi je ok posto nisam bio previse gladan, cijenim da bi veca bila dovoljna u svakom slucaju tako da nemam zamjerki sto se toga tice.

Link to comment
Zaboravih da napomenem da sam ja tamo bio oko pola 2 ujutru, i tad je bilo dosta ljudi al bilo je dovoljno slobodnih stolova i usluga™ je bila brza i efikasna.Ovo sto pisete u prethodnih par postova sam vec citao ovde tako da mi ne bi palo na pamet da odem tamo u nekom iole normalnom terminu.Btnj kad smo kod porcija ja sam jeo manju i bilo mi je ok posto nisam bio previse gladan, cijenim da bi veca bila dovoljna u svakom slucaju tako da nemam zamjerki sto se toga tice.
Pa ovo moje se desilo sinoc oko 3, pretpostavljam da je u toku dana manja guzva.
Link to comment

Meni je taj intergalaktikov milk šejk preloš, bar je bio poslednji put kad sam bio a i tome ima malo manje od godinu dana. Nisam bio kako su se proširili. Prvi put kad sam bio im nije radio lepo onaj aparat pa sam dobio mleko sa dobro nesamlevenim ledom totalno nekonzistentno, drugi put sam dobio podjednako loš milkšejk iako im je aparat bio u funkciji. Ne znam kakva su vaša iskustva sa njihovim milk šejkom?Što se hrane tiče, skroz prosečno i lepinja od burgera im je jako loša. Jedino što je pre godinu dana bilo simpatično kao novitet na bg sceni fast fudova dok još nije bilo provaljeno.

Link to comment

pa jbga, rekoh vec - nema dobrog burgera gde je sve napravljeno kako treba van dobre kafane u beogradu. pored toga da se ne lazemo, mek je zakon sa par svojih tajmles artikala, od big meka do onog sezonskog, jesenjeg/zimskog burgera u kome se nalazi slaninica i koji je mnogo deblji od standarnog mekovog burgera. od toga realno moze da bude bolji samo artisan burger, a ne fast food.inace, bizarno, zemlja u kojoj sam jeo najbolje (fast food) burgere nije amerika nego japan. ali oni sve sto prave, prave bolje od originala.

Link to comment
pored toga da se ne lazemo, mek je zakon sa par svojih tajmles artikala, od big meka do onog sezonskog, jesenjeg/zimskog burgera u kome se nalazi slaninica i koji je mnogo deblji od standarnog mekovog burgera. od toga realno moze da bude bolji samo artisan burger, a ne fast food.
ovo moze da vazi u srbiji gde ne postoji kultura dobrih burgera i pomfrita. u meku jedino jedem cizburger za juro, kad ocu da zavaram glad.ostali burgeri im nude suvise los odnos cena/kvalitetpomfrit im je standardno krsh, kod svakog drugog brata turcina dobijem bolji.jedina prednost meka je standardnost - tacno znas sta dobijas gde god da si u svetu.
Link to comment

Kod njih? Ne secam se da su imali i slatkise.Cini mi se da bih u Alabami mogao da se utesim zbog propasti Pit stopahttp://www.donesi.com/beograd/en/alabama-delivery-651.phpSlicice i komentari obecavaju.

Link to comment
Mislimo li na isti lokal u Cara Nikolaja pored one solidne pekare?
Taj, preko puta Saobraćajne škole, kapiram da su i zbog toga jače cene.. Ja sam tamo samo jednom jeo neki sendvič i nisu me nešto oduševili.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Vidim po mojoj porudzbini sa donesi da je to taj lokal. Burgeri im uopste nisu bili skupi.Jako dobar odnos cena/kvalitet/kolicina

Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 weeks later...

put me juce naneo u pravcu okretnice buseva na kraju ustanicke pa gore do raskrsnice sa bulevarom. na moje veliko iznenadjenje jer se ovde pisalo o prodaji lanca nekim mafijasima zateknem zivu zdravu i netaknutu mesaru milan kako radi u fulu dok se nekadasnja blagovaonica za musterije rostilja renovira u restoran domace kuhinje pod imenom korijeni kako se koliko se secam zvao i milanov restoran na nbg kod pingvina, pored kalika.nisam odoleo da ne ponovim nekadasnju rutinu, zica pilece dzige ispecena na skroz krvavo plus 3 velika cevapa, ugrejan somun. od priloga vise nema kupusa ali je ubacena marinada, senf i kecap i ljuto naravno preskacem. znaci, milan je i dalje zakon a ta kombinacija, dobro meso, hrskav somun i marinada od persuna i smrdljiva bela luka krivi svemir koliko je dobra. smrad neopisiv a ukus jos bolji, sledecih 16 sati nista u usta nisam stavio, nit je imalo gde da stane, niti sam pozeleo da mi taj epifanijski osecaj napusti telesne duplje.naravno da je daleko da se bas tamo potegne ali koga put nanese u pravcu MML, vredi napraviti pauzu.danas bio kod nbg turcina (kebab) na doneru, nista narocito. nit je meso nesto ukusno, nit mu ona tortilja valja icemu, narocito kada se oladi.

Edited by gazza1
Link to comment

ja bila dva, tri puta u intergalaktiku, meni bio lep buger, ali pancakes... ajaoj... mnjamnjam.i onion rings...da je skuplji, jeste... jbg...ja sam bila tamo 1/2. maja, pa nije bila guzva... jednom sam nesto bila pred jutro, jesam se malkice iznenadila cicikama i tipovima koji su dolazili.nego, mafia burger u hot good-u... zabola ga posle svirke u petoj... ghhhhh, odlican.edit:prelistavam sad nesto topic, ali nisam uspela skapirati, gde u centru ima dobar burito?

Edited by Killiana
Link to comment

Bese dobar u Palmoticevoj al vec poduze renoviraju. Preporucujem ako ikad nastave sa radom.Od dostave mi Karamba bila odlicna al nestadose sa donesi zbog neplacenih racuna.Pomor restorana koje volim u poslednje vreme :(

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...