Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

a ne, vara te nepcefriend-of-a-friend kune se u nekakvoću "mesa" koje mu isporučujučupri je za peglu, te neću u detaljeuostalom, rekla belinda bučer (sic!), "meat lovers, get what's deserved"

Link to comment
milan nataknem-ga-na-kurac prava pljeskavicagilipter koji jaje na oko ne bi umeo da spreminišta lično, deda je izvikani promašaj prve polovine, drugog desetleća xxi stolećaranije bilo fino
ukusi su različiti
Link to comment

Malopre prolazio Beogradskom odmah do Bulevara i vidim da su zatvorili C'ckoljce. Izgleda da je to mesto ukleto, u poslednjih par godina tu su bila i kuvana jela i giros i pazarske mantije i leskovacki rostilj i nista nije moglo da opstane duze od par meseci. Verovatni razlog je visoka cena kvadrata + jaka konkurencija u neposrednom komsiluku (Bucko i Orao). I sa druge strane, odmah do Orla, ona dva fast fuda ne traju bas dugo, ali se ne menjaju tako cesto kao lokal gde je bio c'ckoljce.

Link to comment

Bio u Intergalacticu prije neko vece i nemam nekih zamjerki.Cijene jesu malo jace™ ali nista strasno.Jeo sam onion rings i piletinu sa slaninom, kako god da ih oni zovu i sve je bilo ukusno i kvalitetno. :thumbsup: za Kokakolu™ iz limenke.

Link to comment

Ja sam bio u onom City Burgeru. Nahvalise ga svi a i prvi put kada sma bio u Intergalaticu nije mi se nesto dojmilo.Spolja izgleda kul, imena burera po krajevima u Londonu i NYC, lepo cisto ima i neka bastica. malo smo duze cekali ali je stiglo fino zapakovano (bolje nego li u meku) sa sve vlaznom salvetom.A unutra sam dobio bez preterivanja jedan od najabajatijih hlebova/lepinja koje sam probao. Zajebali su i Mek dek po tom pitanju. Meso je ok kao i prilozi ako se izuzme tost topi koji glumi cedar ali jebem mu mater, ako prodajes burgere za 400+ kinti moras da imas sveze lepinje. Nakon ovoga mislim da cu Interglaticu da pruzim jos jednu sansu.

Link to comment

Meni je intergalactic najprecenjenije mesto u kojem sam bio u Bg-u, bio sam jednom al mu drugu sansu necu ni pruziti, realno to nije mesto za ljude koji idu negde jer su gladni ili jer oce da jednu, nego mesto na kojem se ide da bi se ispozerisalo, bilo kul-urbano ili ako vas krase snobovski afiniteti. Ukusi i kombinacije su cak ok, s obzirom da su originalni, ali sa tim cenama i kolicinom ... svrstao bi to u neku posebnu kategoriju objekata, nije fast fud ...

Link to comment

u pravu ste i ti i gazza. odem veceras posle svirke tamo da im pruzim drugu sansu i dobijem cekanje od pola sata na jebeni burger, a pri tom geniji donose milk shejk pre burgera. burger na kraju nisam ni dobio jer je neki nadrogirani kreten krenuo da se obracunava sa nekim drugim likom prvo tako sto je lomio tanjire a posle tako sto je otisao ispred lokala da iz svoje x5ice izvadi utoku da bi ga ganjao, pre toga iznervirano lupao glavom o vrata.u svakom slucaju mene tamo vise nece videti.

Link to comment

u intergalacticu? ja tamo poslednja 2x kada sam probao da jedem zatekao buljuke tinejdzerki koje su zauzele sva mesta unutra i onda cede milksejk na slamcicu i nesto seru, dok posten svet koji jede ne moze da dodje na red. inace nije bilo lose onih prethodnih nekoliko puta ali sam uvek bio van udarnih termina (vece, noc).

Link to comment

i sad je bila gomila gomila skockanih klinki sa milksejkovima , pomfritom i salatama. vole da koriste jukebox ali ih jebe sto od repertoara znaju samo stand by me i amy winehouse pa su se te dve pesme vrtele skoro non stop.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...