Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

edit: jeste (i) mesodomino (kolarčeva) pica, cela, uff - za tu kintu, osim u kli-kliju (sve-lošija, pride), nemoš boljepominjao, msm, assuck, sendviče koji također pobeđuju

Link to comment

u dominou sam probao samo pronto sendvic, a on stvarno sabiva u cost/benefit polju - za veliki 210 dingera, najede se covek. pice nisam probaogiropolis je stacioniran tamo odma pored army shopa u Staklencudobar giros, jedino moram da primetim da me jedino mirisi pored Solunca kad prodjem podsecaju na Grcku

Link to comment
?de tu ima giros?giropolis pak, razuva i dalje (sinoć)
U prizemlju, negde na sredini, između GSP šaltera i ulaza...edit: kasnim, sad vidim da je assuck odgovorio Edited by zoki82
Link to comment

e, pa kulneobratih pažnju jerbo ona (fina kad je, vruća, btw) pizza-cut i nil-gril (tražedija) dominirajubilo pored i neke wurst, ali zatarabljeno (ne čudi s' obzirom na somnabulne cene, a svet kobaja, malo ispred/iza)

Link to comment

Wurst sam uzimao ranije preko donesi i bile su odlicne kobaje. Meni bolje nego ono u gornjem delu Skadarske (Svet kobaja?)

Edited by katamaran
Link to comment
vjerojatno iz bulevara (kod madere), ali ima i neki novi lokal, karađorđeva?
'bem li ga. Ja sam samo preko donesi uzimao. Citao sam svojevremeno negde da gazda Wursta planira da otvori lanac lokala.
Link to comment

Mi cesto na poslu uzimamo kobaje iz Wursta i jedino sto mi smeta sto su u najobicnjim kiflama, nista somun. Kad bi to resili bilo bi odlicno, a nije da ih nisam iskritikovao onomad kad sam bio :)

Link to comment

za lika koji drži svet kobaja, ruku u vatru, a to sam već pisaojeste suvo, jeste kifla bzvz, ali znaš da jedeš čisto meso sa začinima, a ne papke, uši i kožu(ok, neko i to voli - u herceg novom upravo to, umešano sa groznim sirom, u još odvratnijoj "lepinji", nude kao "gurmansku")

Link to comment
za lika koji drži svet kobaja, ruku u vatru, a to sam već pisaojeste suvo, jeste kifla bzvz, ali znaš da jedeš čisto meso sa začinima, a ne papke, uši i kožu(ok, neko i to voli - u herceg novom upravo to, umešano sa groznim sirom, u još odvratnijoj "lepinji", nude kao "gurmansku") :thumbsup:
Link to comment
'bem li ga. Ja sam samo preko donesi uzimao. Citao sam svojevremeno negde da gazda Wursta planira da otvori lanac lokala.
Pa i napravio je lanac. Goce Delceva, Tasmajdan, Staklenac, Ada, Karadjorjdeva...Sad jedini problem je to sto je u pitanju bilo obicno seljankanje sa mesta na mesto i uzdavanje u lokaciju koja ce opravdati one cene. U tom smislu Sava Mala mu se mozda i isplati.A ko hoce dobre kobaje neka ode kod Talimata, pa ako uspe da ne naruci cevape neka proba njihovu kobaju.EDIT: Jel postoji jos Madjarica? Edited by pavllle
Link to comment

Milan Prava Pljeskavica sa dna Takovske je otvorio lokal br.2 kod Ade, kad skrene bus ka gradu, kod Secerane, na stanici. Moze da se stane kolima, radi 24/7

Link to comment

milan nataknem-ga-na-kurac prava pljeskavicagilipter koji jaje na oko ne bi umeo da spreminišta lično, deda je izvikani promašaj prve polovine, drugog desetleća xxi stolećaranije bilo fino

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...