Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

U sta se ubraja onaj crveni kiosk sa virslama u sklopu izlozbe "Ziveo Zivot" ? :) Zanima me je l probao to neko odavde i stekao neki utisak, kakve su te virsle, jer se razlikuju od najobicnijeg hot-doga ili ko je prozivođač istih, je l se taj proizvod može lako naći u slobodnoj prodaji, mene to zanima da vi mene kažete, pa se možda i iscimam dotle. Par puta pokušao u večernjim satima al beše nestalo ...

Link to comment

koliko znam, a ne drzite me za rec, to je iz repertoara virslomobila - onog jako simpaticnog malog vozila kamioneta koji prodaje virsle i kobaje po gradu a najcesce gore na dedinju kod kruznog toka kod pinka.

Link to comment
Dajte adresu najboljeg girosa u gradu. Uzdam se u Zokija, on je gradsko dete.
Staklenac ili kraj Knez Mihailove, tu ti je Gyropolis.. Probao sam skoro i Kod Debelog, Svetogorska odmah pored Pravno birotehničke, može da prođe ali mi se nije dojmio kao ovaj prvi...
Link to comment

samo da u prolazu uputim ponovni masovni hejl za byblos express, definitivno za moj namuceni stomak najbolji fast food trenutno u gradu na uzorku shwarme (tj grilovanog bataka), filea, kebaba, kobasice pa i falafela (koji nije telavivski ali je dobar). nema ozbiljne primedbe, nekoliko klasa iznad uobicajenog pomija standarda domacih grillova.

Link to comment

Potrudicu se onda da probam dok je ovde, sto ne budem upucen kakve su, inace secam se da sam jednom prilikom u blicu naleteo na intervju sa gen. menadzerom PKB-a, koji je u sklopu ambicioznog plana razvoja kombinata najavio i povratak crvenih kioska, al eto za sada je to ostalo samo kao ideja ...

Link to comment

Meni je u byblosu sve sto sam probao odlicno, nikad nije izneverilo ocekivanja, a ovom prilikom pomenuo bi posebno jelo libanska pizza, realno da jedete ovako samo da bi uživali u hrani, kao regularan obrok malo je masnije i fali baš neko povrce da izbalansira tu masnoću, luk recimo bio idealan, pošto uz tu pizzu prilozi ne idu. Ali zato mislim da je to jelo idealno pojesti posete kafani ili nekom mestu koje zahteva ozbiljniju degustaciju alkohola, sto bi se reklo kao podloga, u kapacitet i performanse iznad standarnih bicete uvereni nakon prvog zalogaja... :)

Link to comment
Staklenac ili kraj Knez Mihailove, tu ti je Gyropolis.. Probao sam skoro i Kod Debelog, Svetogorska odmah pored Pravno birotehničke, može da prođe ali mi se nije dojmio kao ovaj prvi...
E zahvaljujem, danas sam na Novom Beogradu, nema sanse da se ututkujem u centar, videcu kakv je onaj kod Sis cevapa.
Link to comment

E, ima sebi da namestim neku obavezu na NBG-u da odem do tog girosa već jednom.. :DПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
ako si u blokovima, u 45tom na cosku Ivana Ribara i Jurija Gagarina ima odlican giros
isti ti su otvorili u u bul Z Đinđića, negde prekoputa Baltazar vinotekejednako je dobro, čak šeruju i giros majstore
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...