Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Burito se poboljšao dosta, ali je meni Zapata i dalje najbolje mesto. Bio sam pre mesec i po dana u Zapati 2 (Vuka Karadžića 14). Bio sam zadovoljan.

Link to comment
Burito se poboljšao dosta, ali je meni Zapata i dalje najbolje mesto. Bio sam pre mesec i po dana u Zapati 2 (Vuka Karadžića 14). Bio sam zadovoljan.
Hvala, Alfons. Izvinjavam se, premestio sam post u Bg restorani, nije mu mesto u brzoj hrani.
Link to comment
Hvala, Alfons. Izvinjavam se, premestio sam post u Bg restorani, nije mu mesto u brzoj hrani.
Ma opušteno, samo sam ja mislio da sam flipnuo :D@ toni : ja sam jeo u obe zapate u relativno skorije vreme, i bilo ok oba puta.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Otvorio se vranjanski rostilj Talimat na Vracaru. Nalazi se u Makenzijevoj blizu GSP skole tj tacno preko puta stanice trole koja ide ka gradu.Ko je iz kraja to je na mestu one pekare koja nikad nije zapravo zazivela.Za sad sam probao samo kobaje koje su im odlicne. Inace imaju samo pljeskavicu (malu i veliku) cevape na komad i kobaje. A od priloga luk i tucana paprika. Cak su i prilicno dobro sredili sve pa nisam bio siguran da li da ih stavim ovde ili pod BG restorane.Secam se da se spominjao neki vranjanac na Banovom Brdu, a posto pise da ovi imaju ispostavu i u Pozeskoj cini mi se da su isti u pitanju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...