Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

a i bolje što ne naručuješ, ko zna šta bi ti stiglo...u solunac sam prestao da idem od kako se pojavio ovaj u knezu i u kolarčevoj, skoro su duplo veći girosi

Link to comment

Solunac je verovatno najkatsrofalniji giros u Beogradu. Bukvalno su preko noci sjebali kvalitet pa se sada koprcaju uz palacinke i sapune da nekako ostanu na povrsini.Gyroolis i Debeli imaju ppo meni najbolje girose.

Link to comment
ima kiparska i grčka pita (lepinja). razlika je u ceni 30 dindži, a nisam stigao danas da pitam u čemu je razlika...
Evo me kod njih, pitam sta je kiparska pita kaze decko da nema pojma i da to jos nisu ni dobili, ni gazda im nije rekao sta je :DПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment
cegi, zajebi solunca. gyropolis ga sije za par duzina
hocu, probacu tamo. jeo sam u suluncu poslednji put pre 6 meseci, tada je bio dobar gyros.pre nove godine sam bio u stokholmu i drug me vodio na kebab. neka neugledna kafanica gde jedva dolazis na red. kako to da ovde nema nekog cestitog turcina koji bi sve razvalio?!
Link to comment
u pitanju je Gyropolis, koji u originalu jos uvek postoji u Knezu na mestu nekadasnjeg Booma. verovatno najbolji gyros u gradu. bas kasno sinoc jeo, jebiga, tesko mi pao. velika porcija, veca nego sto pamtim
Jebote, imas apetit kao vrabac.
Link to comment
hocu, probacu tamo. jeo sam u suluncu poslednji put pre 6 meseci, tada je bio dobar gyros.pre nove godine sam bio u stokholmu i drug me vodio na kebab. neka neugledna kafanica gde jedva dolazis na red. kako to da ovde nema nekog cestitog turcina koji bi sve razvalio?!
http://www.turskirestoran.rs/Ja sam najbolji kebab u Beogradu narucio iz japanskog restorana (extra sushi)Kad sam hteo drugi put da ga porucim ostala samo japanska klopa. Sad su opet ubacili orijentalna jela ali nije to to. Edited by katamaran
Link to comment
Viner u Kralja Petrasecam se da smo pricali o njemu nesto, u svakom slucaju - nije najjeftiniji ali im rolovani punjeni shish kida.
Spanska piletina im je odlicna. Pomfrit su mi ladno poslali u casi :)
Link to comment

Mesara Mladenovic kod MZ Kozara i dalje ima odlicno mleveno za rostilj. Kupio dva cevapa (oblikuju velike komade), dao da se rostiljaju a za to vreme uzeo veliku kiflu kod Dzoa preko puta. Vruca kifla, dva vrela cevapa u njoj, odozgo samo ljuto, drugo nemaju.Uh...

Edited by clandestino
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...