Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

rekli smo da nema izmišljanja mesta
Kad kreneš sledeći put za Makedoniju/Grčku samo skrani u Grdelicu i pitaj prvog prolaznika gde je ulica Bore Pešića (nije me mrzelo da po sećanju tražim kafanu na google maps). A za Džep može i Koki da ti kaže.
Link to comment
posebno kafanu u selu Grdelica, kad se uđe u selo, pređe most i prva desno, kafana odma tu, uz reku. Jebem ti sunce, kakav je tu krkanluk.
+1uvek je ispred straobalna gužva, ne može da se omane
Link to comment
ja pljeske u beogradu poredim sa pljeskama u nisu. na skali od 1 do 10 ako je niska pljeska 10 onda sam ovde jeo sedmicu maksimalno. bas cu da probam taj dak.btw, jel ima neki fast food ovde gde moze da se pojede bilo sta u skrami?
u skrami imas punjeno belo u makenzijevoj u Tri Bika, i kod Knindze na Senjaku prekoputa pijace (tacnije, lokal se zove Tamo Daleko, ima ih tu na Senjaku u Koste Glavinica, tel. 369 32 30 ili 069 369 32 30, kao i u Dubrovackoj 14 na Dorcolu, tel 263 92 17)
Link to comment

banjalučki, dečanska: prilozi, ko kod lokija, minus kajmak (valjda im je to stajl); meso (šiš), ogromno, izuzetno ukusno; urnebes, hm, jedan od najboljih koje probah -pikantan kako valja; somun, izvrstan.jednu veliku porciju, jeo iz dva puta, sve za 340rsd.

Link to comment
u skrami imas punjeno belo u makenzijevoj u Tri Bika, i kod Knindze na Senjaku prekoputa pijace (tacnije, lokal se zove Tamo Daleko, ima ih tu na Senjaku u Koste Glavinica, tel. 369 32 30 ili 069 369 32 30, kao i u Dubrovackoj 14 na Dorcolu, tel 263 92 17)
da jbt, milan / korijeni, u gagarinovoj, ima cijeli asirtiman u skrami Edited by Ravanelli
Link to comment
  • 2 weeks later...

u Staklencu otvoren novi giros - Gyropolis. Danas jeo i prvi put u životu se najeo od jednog girosa (koji košta 280 rsd). Unutra fino sređen prostor da se može pojesti na miru.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

u pitanju je Gyropolis, koji u originalu jos uvek postoji u Knezu na mestu nekadasnjeg Booma. verovatno najbolji gyros u gradu. bas kasno sinoc jeo, jebiga, tesko mi pao. velika porcija, veca nego sto pamtim

Link to comment
u Staklencu otvoren novi giros - Gyropolis. Danas jeo i prvi put u životu se najeo od jednog girosa (koji košta 280 rsd). Unutra fino sređen prostor da se može pojesti na miru.
odlično, sad mi je baš blizu!!! do sada najbolji giros koji sam jeo u gradu (dok me put ne nanese na onaj u dr ivana ribara)... jedina zamerka je dostava, dva puta sam naručivao od kuće i oba puta dolazili pola sata kasnije od vremena koje su sami dali, girosi bili ladni a od bilo kakvog izvinjenja sam dobio kitu i bananu...
Link to comment

dajte neki telefon ili sajt gde to moze da se naruci, ovaj fejsbuk link ne mogu da otvorim.

Link to comment

dzabe, novi beograd nije pokriven. moracu da se iscimam. mada, ako vec idem tamo imam onaj solunac na terazijama koji je super.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...