Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

kada si već pomenuo niš. najveći lanac fast fudova u srbiji je pink panter roštilj. upoznao sam vlasnika sa izlaska u nešto ujutru dok sam mu jeo u lokalu koji je posadio pored najboljeg novosadskog roštilja - bubija kod stadiona i hvalio se čovek jedno pola sata.lik ima 50 lokala u celoj srbiji i samo raste, a krenuo je valjda iz niša. ja se jebeno ne sećam koji je bio kvalitet te gurmanske (osim da je bila ok). probao neko taj pink panter?osim toga okolina zelenjaka ne prestaje da me iznenađuje. mosad je tu, u podzemnom brutalni sarajevski, pajgle i bavarske, a odma iznad u najjadnijem kiosku, skroz na drugom kraju od meka, debeli kuhar pravi itzuvajuću gurmansku. ako vidim da je on u trafici obično uzmem

Edited by Ravanelli
Link to comment

Otvoren sarajevski preko puta fontane, tu je sto godina bio neki raspali fast fud, 10 ćevapa 410 dinara, sasvim solidnoПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
meni ovo zesci stereotip. nigde u unutrasnjosti u proseku nisam jeo bolje nego u bgd, to sigurimi.
pa ne pricam o proseku, pricam o malo boljim mestima. mada mislim i da u proseku nema poredjenja. ovde ne pricam o unustrasnjosti vec samo o nisu.
Link to comment

meni je iskreno bg roštilj fast fudova ne toliko dobar ili precenjen. doduše na sve sam naleteo kada su prošli peak (duff, loki, šiš...), a i nisam probao sve. ovo što jesam, sve zakucava bubi iz ns.ašto se tiče samog roštilja ima u nišu dobrih mesta tipa kod rajka u kazandžijskom koji mi je neverovatan. ćevapi u kajmaku kod rajka i rebra u kajmaku su stvarno odlični. a cena je jedva veća od ulične. zoki & nena, lav i ta mesta su stvarno dobra

Edited by Ravanelli
Link to comment

pa meni je iskreno svugde bulja. al u begeu ima najvise nelosih mesta. sto je, jel, logicno, posto je najveci grad.a i unutrasnjost ne znam dobro, pa sam mahom randomli pazario.

Link to comment

Probaj drvcad u Munzeu, početkom dvetisućitih sam kosti ostavljao preko 2 godine po južnoj Srbiji i ovo sasvim pristojno parira (baravno, i tamo dole se svakakav škart da pojesti, al poredim samo kvalitetne uzorke). Bosansko-sandžački roštilj sem ćevapa ne priznajem. Imaju oni mnogo bolje rane od roštilja.

Link to comment
pa meni je iskreno svugde bulja. al u begeu ima najvise nelosih mesta. sto je, jel, logicno, posto je najveci grad.a i unutrasnjost ne znam dobro, pa sam mahom randomli pazario.
pa bas to, u beogradu znas koja su nelosa mesta.@hustnisam bio odusevljen kada sam jeo rebarca kod rajka, a svi ih hvale.
Link to comment

niš tamo posle pozorišta od centra ima redosled od jedno par komada i među njima zoki & nena. mislim da ako tu zabodeš nešto nema greške.naravno mnogo pre savetujem odlazak kod rajka, koji mi je veća pizdarija od same mehane, gde doduše možeš uzeti više tih zajebancija uz samo meso, nekih pratećih pita i ostaloga. roštilj na nivou čuburinog

Link to comment
niš tamo posle pozorišta od centra ima redosled od jedno par komada i među njima zoki & nena. mislim da ako tu zabodeš nešto nema greške.naravno mnogo pre savetujem odlazak kod rajka, koji mi je veća pizdarija od same mehane, gde doduše možeš uzeti više tih zajebancija uz samo meso, nekih pratećih pita i ostaloga. roštilj na nivou čuburinog
bilo bolje kada su bili "joca i nena". :(niko da mi odgovori da li negde moze da se nadje dziga u skrami ili bilo sta u skrami? Edited by kojot
Link to comment

hasao sam jednom dok sam čekao bus za baš niš prekoputa tog parkinga kod stanica u nekom neuglednom lokalu. lik koji je jeo "džigu u skrami" je ishvalio kuhara tipa nije jeo bolju godinamakoliko se sećam slika sa zida mesto drži bivši kondicioni fk cz, to ti plus

Edited by Ravanelli
Link to comment

Probaj u Ruzveltovoj, kad krenes od Vuka na dole sa desne strane ima nesto sto se zove pravi leskovacki rostilj, cini mi se da sam tamo video.

Link to comment
bilo bolje kada su bili "joca i nena". :(niko da mi odgovori da li negde moze da se nadje dziga u skrami ili bilo sta u skrami?
To htedoh da pitam. Jel Joca promenio ime il je geknuo/oteran pa Nena nabacila novog čoeka? Svojevremeo ne bila neka kafana kod Amerikanca u Nišu, odlična je klopa bila. Al niko ne može da prejebe Džep i posebno kafanu u selu Grdelica, kad se uđe u selo, pređe most i prva desno, kafana odma tu, uz reku. Jebem ti sunce, kakav je tu krkanluk.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...