Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Pre dva dana overio DAK u 70-om gurmanska sazuva.Danas obilazio novi komšiluk i overio giros plus i bogami vickasto osoblje je bilo brzo, a hrana odlična!Send from WC šolja by BVK

Link to comment

ajde mi nacrtajte gde se to tacno nalazi, mislim na dak.jel taj giros onaj narandzasti kiosk/kucica, tamo prema 45. bloku?

Edited by kojot
Link to comment

Probao sam danas tu gurmansku u DAKu kod 11. aprila. Možda sam previše očekivao, a možda sam , pošto retko jedem po fast fudovima u poslednje vreme, ispao iz fazona za ovakve stvari. Dobro, možda je i do toga što sam pojeo jednu celu Milku oreo neposredno pre toga. Mada rekao bih da kvalitet mesa nije ni prići Čirinom drvcu u G. Delčeva, gde sam, uglavnom i jedino jeo roštilj u poslednje vreme. Nekako mi je bila suviše gumasta pljeska, meso mi se nije dopalo, mada je bila dobro nafilovana sirom i još ko zna čime. Morao sam onda da se utešim pa sam eliminisao još jednu Milku oreo. Šta dalje, kako dalje, ne znam.......

Link to comment

ja pljeske u beogradu poredim sa pljeskama u nisu. na skali od 1 do 10 ako je niska pljeska 10 onda sam ovde jeo sedmicu maksimalno. bas cu da probam taj dak.btw, jel ima neki fast food ovde gde moze da se pojede bilo sta u skrami?

Link to comment

kojote to si u pravu skroz, može recimo da se poredi i sa bosanskim, opet je niža ocena, ali to su beogradski standardi i šta nam je to nam je

Link to comment

bosanski rostilj nikad nisam probao. jel ima u begradu neki kvalitetan lokal gde moze to da se proba?

Link to comment
ja pljeske u beogradu poredim sa pljeskama u nisu. na skali od 1 do 10 ako je niska pljeska 10 onda sam ovde jeo sedmicu maksimalno. bas cu da probam taj dak.
meni ovo zesci stereotip. nigde u unutrasnjosti u proseku nisam jeo bolje nego u bgd, to sigurimi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...