Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

DAK otvorio ekspozituru prekoputa piramide u 70om na mestu bivše male oaze
Tamo gde je bio neki roštilj?Pored frizera i cvećare....
Link to comment

Giros na samom kraju Jurija Gagarina, na uglu sa Ivana Ribarameso odlično začinjeno, nikad preslano, taman mediteranskih trava, tortilje domaće, prave, debelecaciki malo pavlakastiji nego što bi trebalo, ali ok, luk sečen na sitne kockice, kako valja i trebujeovereno 5 puta u dve nedelje,čini mi se, najbolji giros koji sam jeo u BGu do sada, ozbiljno konkuriše i girosu kod Grka iz Maksima Gorkog u Novom Sadu (zaravo, Grk ozbiljno presoljava u poslednje vreme)jumbo porcija tolika da mi ostane par zalogaja na kraju svaki put

Link to comment
obavezno overite gurmansku ako već niste, vidi sluko gore kolika je, a i izuzetno kvalitetna
Vrhunska gurmanska u Daku, danas overijo. Bez zamerke.
Link to comment

Znam da je tesko poverovati, ali bila je jedna. Samo s lukom. I pomfrit. Odlican, ako smem primetiti. Cudo jedno kako i tako jednostavnu stvar cesto uspeju da sjebu.

Link to comment

što nisi uzeo urnebes, odličan je za dodatnih 20 kinti. Stvarno su odlićni. I antipreporuka zaobilazite mog ortaka dabića dok nešto, da ne kažem sve, ne promeni

Link to comment

sta je to dak? u stvari, ako je austrougarska, nemojte ni da pisete, da zaboravim sto pre sta sam videla.nego, na trgu marksa i engelsa ka dragoslava jovanovica bila ona neka pekara starinska, pa je uzeo neko drugi, pa propala, pa se otvorilo nesto neuspesno, a od pre desetak dana se prozvalo inventivno "pizza & burger". razlicito od ostalih po par stvari - hamburgercicicici su za dva zalogaja, ajde mozda i tri, a ima ih od gude, krave, koke i zimzelena. ima i sa kobasicicicicima. obrok je tri ta hamburgercicicica, pomfrit za 270 dindzi, kokakola dzaba.probala zimzelena i milku, odlicno meso, lepinjicu prave sami, onako, lepa kad je vruca, manje luka no sto volim, ali iovako mi sve ispadalo. nikakva senzacija, ali zanimljiv dodatak za mucenike koji se truju u centru. mana sto se ceka, zato je okejije da se naruci. 323 00 61.

Link to comment

trebalo bi pozuriti, to je ukleta lokacija. mislim da su prethodnici pokusavali da se probiju kombinacijom gotovih jela, belgijskih vafela i bosanskih pita.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...