Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

U strahinjića bana, ćošak sa dobračinom, je otvoren Sarajevski ćevap "Walter". Izbegavati u širokom luku, ali širokom. Prvo, ako je ono meso 100% juneće/goveđe, ja sam Britni Spirs. Drugo, ćevapi su bili nedopečeni, a lepinje ladne i dovoljno stare da glasaju.Drugim rečima, prošetajte se do ćoška Kralja Petra i Dušanove pa hasajte tamo kako valja.
Šta znam, ja bi im dao još jednu priliku.Zadnjih desetak puta bili su odlični.
Link to comment
  • 2 weeks later...
beogradski rostilj, malo iznad ugla palmoticeve i svetogorske, sa leve strane.korektno.
Meni je to bio najgori rostilj koji sam u zivotu jeo.Tu blizu ima prilicno dobra pljeskavica u Prilogu na Palilulskoj pijaci. Edited by katamaran
Link to comment

odgovor je bio zapitaču, post iznad mojega, a spram tortilje.ne znam; gledah donošenje mesa, te spravljenje, i odgovorno tvrdim, da je taj lokal, (pre)retko mesto koje ne inkorporira soju u svinju/kravu...da li je vrhunski roštilj, daleko.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

bečka u lepinji (tartar, paradajz, zelena), u novoj, i još starijoj kasini (tj. franšiza ispred), izvrsna; čisto meso, bez žila, poh fenomenalan, lepinja sveža... šta ćeš više.

Link to comment

Cicablahgorak luk, cudan ukus lepinje, nekako uzegao, plus saznanje da ipak nije za mene ta mesavina mesa. i'll stick to regular cevaps

Link to comment

koja mešavina? zar ne prave od jus teleta? ja u jakšićevoj cepam sudžukice - na lepinje, luk, pa ni na kajmak, nisam imao prigovor.jbg, moguće da su se pokvarili, bejah pre par meteri.

Link to comment
bečka u lepinji (tartar, paradajz, zelena), u novoj, i još starijoj kasini (tj. franšiza ispred), izvrsna; čisto meso, bez žila, poh fenomenalan, lepinja sveža... šta ćeš više.
+1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...