Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Неко је споменуо Чинку на Црвеном Крсту. Добре пљеске. Локал се наставља на неки кафић-кладионицу, ко да је помоћни објекат. Деловало ми да тамо нико не свраћа, кад оно долазе људи да покупе пљеске наручене телефоном.

Link to comment

ne znam jel bilo ovo?kako god, hranisanje kida, ultra džabe za ta vaša krug dvojke + nbg izjedanja i jedno 5x ukusnije.umaci by ajša libanka, jedan od vlasnika tunižanin. hajneken 110 din, šavarma 200/230 (u zavisnosti od gramaže: 100/130), iskender (najskuplje jelo u ponudi!!) 360. jeo i fatimine prste - do jaja! a ima i kebaba, čak i baglama. idem sad doverim jednu malu šavarmu, pa da sejem zlo po prefku.sve sam se ložio da će toni sisa da dođe sinoć u munze konza, pa da ga odvedem da se i sam uveri ko je #1 u gradu kad je arapski has u pituvanju. pičkica, otišo da gleda rm točka.jedina zamerka nema jage (june/tele, da ne kažem krava), al da ga jebem ako sam ikada u beogradu jeo jagnje da valja (uvek se setim grunfa/zapleta). ova fotka samo za njega (nema veze sa ovim fastfudom):jkotl_zps57632a7e.jpgsele se od 1. u karađorđevu, a onda i prošir ponude.

Link to comment
fala ti ko bratu za preporuku, a za krug dvojke mozes da duvas :)
;)nego, sefte info - svečano otvaranje lokala u karađorđevoj (munze, naravno jerbo je konza ;)) u petak, 4. januara. trbušne plesačice, arapska muzika i tako to. od proširenog repertoara klope znam da bi trebalo da bude kuskus).bilo mi bezveze da pitam sada tunižanina imal neki haš da se cimne, ali se ne sekiram jerbo me čeka džim bim u brodu do 1 iza ponoći, a onda pravac - sofra!
Link to comment
  • 2 weeks later...

odmah pre osnovne skole Sv. Sava, 50m od ugla sa Kn. Zorkedobro im je i punjeno belo, jedina zamerka je sto je umotano u onu maramicu

Edited by assück
Link to comment

negde na pola puta izmedju slavije i prve stanice u makenzijevoj. nesto blize prvoj stanici.mozes i da porucih fonom da ne cekas bzvz 10ak minuta - 064/ 0221 047

Link to comment

neko je pominjao Horse burger u NSuzato sam i svratio, umesto da odem kod Janisa na giros <_<nemoj da se neko zajebo da sedne tamo. pored burgera prošlo nije, pljeska, tanka, po boji teško da je od konjetine (svetlo roze dok je sveža), a i da jeste, svejedno, pošto je napravljena u najboljoj tradiciji pljeskolikog nečega sa međumesne autobuske stanice. ako ima 50 gr mesa u njoj, plafon.loš, jeftin i debeo hibrid lepinje i kajzerice, dodaci opet ko na stanici, loš jeftini industrijski ajvar i neko meksičko fejk sranje, na temu topljenog sira. porcija pomfrita podrazumeva šačicu krompira u do trećune napunjenoj kartonskoj kutiji. radnica izgubljena u svemiru.ozbiljan bljak.

Edited by banatjanin
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel jeo neko u Mari u zadnje vreme? Ja moram da priznam da sam ih duze vreme varao i zapostavljao zbog Libanaca kao i zbog onih novih likova kod BDPa, ali eto juce devojka prolazila i uzela mi pojacanu i zaista ne pamtim da je pre bila toliko puna soje. Pa rekoh da proverim da li je do mene ili su oni zbog konkurencije krenuli putem Mek Deka.

Link to comment

poslednji put kad sam jeo u Mari pljeskavica je bila duplo deblja od pretposlednjeg puta, ali je oba puta bila bezobrazno skupa (310 kinti?!?)ko im jebe mater. pre bih matorom dao te pare

Link to comment

Da onaj crveni kiosk na cosku Milesevske i Petrogradske, sada se nalaze u Novopazarskoj/Sime Milosevica. Drzali su se dobro dosta dugo, ali je raspad poceo kada su u zvanicnu ponudu uveli egzibicijama tipa pljeskavica sa suvim vratom, pljeskavica sa kobasicom, pljeskavica sa pilecim belim, itd. A sad su jos i pojacali soju.@Assuck ako volis pljeskavice kod matorog slobodno idi u bivsu Chinku odmah pre BDPa. Ista pljeskavica od cistog mesa, malo jeftnija sa gomilom priloga a bez smarackih prica.

Edited by pavllle
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...