Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

luk treba da bude slatak, ne sme da se pohuje ovaj naš domaći, nego veliki beli crni luk, možeš ga kupiti pod imenom srebrnjak po našim marketima, ektremno velike bele glavice

Link to comment
Ti o-ringsi iz beburgera su iz kese, ja vid'o. Nekako teški i otužni. Burger mi se svideo, bolji od mc-ovog.
ovi, gore pominjani, iz gistro diner-a na vracaru, su iz iste kese.oko samog burgera, ne bih se slozio - barem meni, big mac je i dalje standard u beogradu.**dakle ne zborim o pljeskavicama, hamburger je ipak drugaciji koncept. hejteri, push my car.
Link to comment
pa naravno da je (kod luka) catch u pohu. problem je sto je ovde to novum, pa je broj fast-food joints koji ih prave, a samim tim i kvalitet, drasticno suzen.
A jel' se pravi onion rings negde onako, domaće, ne smrznuto? Možda bi tako bilo bolje?
Link to comment

neverovatno koliko mi nedostaje milan/korijenikada sam živeo u blokovima u povratku s posla bih uzeo nekog roštilja ili prasetine, ako su ga tek skinuli sa ražnja.danas, posle fudbala, dobio krejv za mesom. odem do mikana i kao nemam šta da izaberem ( :isuse: ) i uzmem ražnjić. morao sam posle da se popravim sa 5 ćevapa.

Edited by Ravanelli
Link to comment
neverovatno koliko mi nedostaje milan/korijenikada sam živeo u blokovima u povratku s posla bih uzeo nekog roštilja ili prasetine, ako su ga tek skinuli sa ražnja.danas, posle fudbala, dobio krejv za mesom. odem do mikana i kao nemam šta da izaberem ( :isuse: ) i uzmem ražnjić. morao sam posle da se popravim sa 5 ćevapa.
mali trol, mikan ima najbolji pohani kachkaval u gradubar je tako bilo pre jedno 6-7 godina
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...