Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Kome se jede pljeskavica od cistog mesa kao kod Matorog samo prilozima i bez osudjujucih pogleda i pridika ako pozelite nesto "neprikladno" moze istu da dobije pored BDPa gde se otvorio 642 fast fud od kako postoji taj objekat poznatiji kao Chinka. Jeo sam prvi put pre dve nedelje ali sam bio pripit pa sam cekao da isprobam jos jednom i zaista je cisto meso plus prilozi i sto je najbitnije minus nepotrebno smaranje o Sloveniji, Hrvatima i Mekdonaldsu.Imaju od 170g za 210din i od 300g za 300din

Link to comment

moze na fast fud, a moze i na kafane.onaj vranjanac na pocetku pozeske kod sumarskog, sto ga je mau vec preporucivala, je skroz ok. isto ima samo pljeskavica i cevap sa osnovnim dodacima (luk, paprika). nije los za promenu od beogradskog kafanskog mlevenog ili raznih varijanti bosna/sandzak oriented cevapamada moram da se ogradim po pitanju fastfud ocene jer ih ne posecujem tako da sam i vranjancu zavrsio tek kada su mi objasnili da ima da se sedi kao u svakoj kafani.mislim da se kafana zove 'taliman' ali nisam 100% siguran.

Link to comment

Nek prica ko sta hoce, meni su one kobaje u Skadarliji i dalje zakon. Narocito posle par piva. Jedino sto su poskupeli, oca im jebem. Mislim da su poslednji put kada sam tamo obedovao bile 150, a sada su 190.

Link to comment
To je isto Wurst Platz?Nisam jeo tamo ali sam narucio par puta preko donesi.com. Odlicne kobasice i fenomenalan zacinjeni pomfrit (kartoffelspalten)
Ja sam jeo jednom dok su jos bili kod Tasha i dobio sam malu i neupecatljivu porciju a cene su im bile pojace za to sto su nudili.Ako narucujes kobasice sa Donesi.com obavezno probaj one kod Madjarice.
Link to comment

Slazem se za ljutinu, ali ja volim ljuto pa mi ne smeta. A gulas planiram da probam vec nekoliko puta ali svaku put pokleknem i narucim ponovo kobasicu :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...