Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

velika krilca dolaze od koki koje nisu gajene u lepim uslovima. te koke obicno ne mogu ni da hodaju, samo da znas.
baš me čudi da te statične koke imaju velika krila, verovatno se tu onda nešto petlja sa genima.naime, pala mi na pamet neka priča (nemam pojma da li je istinita) da se uzgajivači žaba kao dosetili da žabe drže u kavezima sa žičanim dnom kroz koje puštaju struju nekog niskog napona, koja neće ubiti žabu ali će je terati da skače, dok god su te žice pod naponom, tako se navodno onda razvijaju veliki bataci.odvratno.
Link to comment
baš me čudi da te statične koke imaju velika krila, verovatno se tu onda nešto petlja sa genima.odvratno.
nemaju krila svakako veze kod koka kad ih ionako ne koriste pa korišćenje ili ne nije pitanje u priči,nego ih kljukaju raznoraznim hormonima,treševima od hrane i koncentratima da bi imale 6kila za mesec dana i slično...tako da koka 1 kukuruza ne vidi za života..
Link to comment
Evo da pohvalim Tommmy Boy na salviji jos jednom. Konacno se neko setio da napravi pravi burger u Beogradu umesto da umanji pljeskavicu i nazove je burgerom. Vrse dostavu u sirem krugu dvojke i stvarno se moze najesti od jednog njihovog burgera posto u sebi ima 3 mesa, przeno jaje, povrce i priloge i to sve sa 250kinti.Krilca su samo na meniju ali ih za sada nema jer kako gazda kaze ova srpska su mnogo mala pa ne izgledaju lepo kada se spreme tako da cekaju da nadju dobavljaca velikih krilaca pa da krenu i to da rade.
jeo danas - odličan
Link to comment

lahmacun, ako je taj fil dobar onda je super.a ume da bude neopisivo neukusno sranje.a inace sam juce na slaviji na pocetku makenzijeve sa leve strane video najbesmisleniji fast food objekat u gradugiros, pancerote i ustipcigrcka, italijanska i srpska zastava kao dekor

Link to comment

3 u 1 konceptmozda sluze i kafu iz 3 u 1 kesica (evt one 4 u 1 sa guaranom)dozvolicu sebi slobodu da predrasudjujem, ali do sada je bilo da oni koji se bave svim i svacim nisu dobri ni u cemu ponaosob

Link to comment
lahmacun, ako je taj fil dobar onda je super.a ume da bude neopisivo neukusno sranje.a inace sam juce na slaviji na pocetku makenzijeve sa leve strane video najbesmisleniji fast food objekat u gradugiros, pancerote i ustipcigrcka, italijanska i srpska zastava kao dekor
Pa, raja se primila kolko vidim, od reda pitaju sta je, pa ili uzimaju, ili su u fazonu "sledeci put" ili su vec probali i uzimaju opet.I ja tako, i juce i danas, kombinacije sa razlicitim prilozima. Za 140 dinara, sasvim solidan has. Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

Probao ja, dobar lahmadžun, mislim ok, onako kao što je i nekada bio. Ranije niko nije hteo to da jede, pa su ga ukinuli. Nadajmo se da će ovaj put potrajati.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Juce na Donesi uprkos velikoj razdaljini naruchih kobasice iz necega sto se zove Madjarica. Nemam sta da kazem drugo sem da kobasice izuvaju koliko su dobre. Ima ljute i neljute, stim da ove druge nisam probao. Toliko su dobre da ne znam sta bih na njih stavio sem eventualno malo kupusa.Osim toga imaju i mamojebne palacinke sa neutralnim sirom i visnjama :piggy:

Link to comment

Je li onaj BeBurger neka franšiza? Stavljaju mnogo bešamel sosa i origana, oseća se malo brašna unutra, meso je malo mekanije. Opet su i cene manje više pristupačne.....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...