Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Ja bih to probao, al da me jebes ako sam razumeo iz gazzinih uputstava gde je to... :lolol:Kakva ulica koja ide ka kruznom toku koja dalje izlazi na buvljak?

Link to comment
čedić otvorio ispostavku na ćošku z.djindjića i one ulice što ide ka kružnom toku koji se dalje pravo izlazi na buvljak, kraće pored arenetu i tamo ima poneko podnošljivo gotovo jelo i odlična pileća čorbica, ali kakva su im svinjska rebarca u somunu, bruka nad brukama. skupo ali vredi svih para, 380 din.
razocaran sam. pa oni izgleda prvo dinstaju ili prokuvaju rebarca i tek nakon toga ih stavljaju na skaru. Edited by kojot
Link to comment
Pa tako se i prave rebarca, kako misliš da bi bez kuvanja bila jestiva
ne razumem, zasto ne bi bila jestiva? mi smo stalno pravili sveza rebarca na skari i milion puta su ukusnija od ovih, barem meni.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Link to comment

sto ljudi sto cudi. pola srbije i cela amerika prokuva rebarca pre nego sto ih rostiljas. ne bih se bas zakleo da je to meso da ga sirovo bacas na skaru, mozda ako je neka ekstra meka svinja.

Link to comment

verovatno je dosta ljudi primetilo ali nije zgoreg da spomenem i pohvalim hot-dog ispred bivseg mamuta tj izmedju njega i zgrade agrobanke. sveza kifla, sveza virsla i definitivno najbolji i najsiri izbor priloga. obavezno probati njihov sos od topljenog sira a ko voli ljuto kao ja neka stavi i chilija kojeg ne stede uopste. sve ukupno 130 kinti.

Link to comment

Probao sam ona rebarca u somunu kod Čedića, hvala na preporuci. Vaistinu su dobra, samo cena jeste previsoka. Od gotovih jela, ja kad sam navracao imali su sarme (probao sam i njih, nista spektakularno, ali jestivo), pasulj chorbast, prebranac, i musaku. Sva kuvana su im 250 dindzi cini mi se.

Link to comment

slazem se za cenu, da je duplo veca kolicina mesa, imalo bi smisla. ali moze s vremena na vreme posto je ipak lepo skockano u tom zapecenom somunu, jos kad se doda urnebes i pecena paprika, super skroz

Link to comment

Evo da pohvalim Tommmy Boy na salviji jos jednom. Konacno se neko setio da napravi pravi burger u Beogradu umesto da umanji pljeskavicu i nazove je burgerom. Vrse dostavu u sirem krugu dvojke i stvarno se moze najesti od jednog njihovog burgera posto u sebi ima 3 mesa, przeno jaje, povrce i priloge i to sve sa 250kinti.Krilca su samo na meniju ali ih za sada nema jer kako gazda kaze ova srpska su mnogo mala pa ne izgledaju lepo kada se spreme tako da cekaju da nadju dobavljaca velikih krilaca pa da krenu i to da rade.

Link to comment

Znam naravno, tako da sumnjam da ce to i moci da uvede u ponudu.Ali posto je vlasnik, koliko sam ja skontao, neki povratnik iz Australije nisam hteo bas da mu stajem na muku i objasnjavam da to bas i nece moci da nadje ovde. Shvatice ionako i sam a i sasvim mu fino ide i sa ostatkom ponude.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...