Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

upravo, mene je radoznalos i odvela, i kontam da ce me jos par puta odvesti, kao i zelja za promenom (jer sam se celo leto hranio kebabom/donerom/raznjicem), a ne bogznakakva ocekivanja.bolji mi onaj intergalaktik na Vracaru. ima i djubogz.

Link to comment

isti djavo ovo i intergalaktik: bledokopijanje amero-uzora, srbistan style.probah unutri: dupli mega, fries i sirne lopte, od kojih ovo poslednje, jedino zavredjuje koliko toliku paznju, mada razbirem da su i to prep-ready pazarili te rknuli u fritezijator.

Link to comment

sto sam s jednim eminentnim forumasem jela pitu hleb sendvic kebab u tel avivu u carice milice.joooj prstici da polizesne valja im samo sto su cijene previsoke u odnosu na porcije a ja bih posle onoliko pive mogla barem 2 one lepinjice izest.milogled bi sigurno mogao 4.

Link to comment

Overio sinoc sasvim slucajno onaj Tommmyboy na Slaviji i nije lose. Za manje od 200 kinti sam dovio sendvic sa nekom mariniranom prasetinom i koje kakvim prilozima. Malo se ceka jer sve te bagete prave kada ih neko naruci tek ali cini mi se da se ima tu sta probrati. Video sam da imaju i kubanski sendvic ali i buffalo krilca pa merkam to da overim ovih dana. Za kubanca se ne nadam nicemu ali bi bilo dobro da su krilca bar u rangu wing kinga pa da se ne mora cimati do tamo.

Link to comment
ali bi bilo dobro da su krilca bar u rangu wing kinga pa da se ne mora cimati do tamo.
krilad u wing-u su at best, average. iscimaj se u jkra do chickenite, potenciraj da ih dobrano oprlje; kupi u samiski tabasko, vuster, med... stavi u rernu na 7-8 minuta, et voila: n-puta bolje i jeftinije.
Link to comment

Ćirino drvce u Goce Delčeva - ubedljivo najbolji roštilj tamo! Batak, punjena vešalica, ćevapi, drvce pljeskavica (na tragu pljeske iz "Herceg Novog".... Radi neki smešan lik tamo, pušta Brejkerse non stop, ma ne menjam kiosk više, samo da se ne pokvare! jedina mana je što meso vole da "oblože" vegetom, pa bace na roštilj, ja im napomenem obavezno bez vegete...

Link to comment
krilad u wing-u su at best, average. iscimaj se u jkra do chickenite, potenciraj da ih dobrano oprlje; kupi u samiski tabasko, vuster, med... stavi u rernu na 7-8 minuta, et voila: n-puta bolje i jeftinije.
Uzimao sam par put i od Cikenite ali jbg kad nemaju ljuti sos ali svakako su bolji od onog pileceg butika kod pijace koji redovno ima neka dlakava krilca.Sreca da je bas jutros otisao ortak u NYC na 10 dana pa sam mu narucio da mi donese par flasica Buffalo sosa kao i par A1 sosa za meso. Do tada cu da se strpim a posle cu da se davim u krilcima i bafalu.
Link to comment

pa jebo ga ti... bafalo je barem lako spraviti, ako me vec ne poslusa za gore navedenu, bolju kombinaciju sa vusterom, medom i tabaskom.puter na sporet, so&biber, garlik u prahu i puno cili sosa... simple as that.a propos a1, meni hp znatno bolji.

Link to comment

Overio sam Grka kod Bajlonijeve pijace - stvarno najukusniji giros koji sam pojeo kod nas praktično, stvarno miriše na ćumur. I tortilja mu je odlična, a nisam baš ni dugo čekao. Super mesto. Posećivaću kada se tamo zateknem.

Link to comment

otvoren novi giros na 20 metara od onog u kom radi forumska ljubimica u bulevaru avnoja. zapravo nisam ni siguran da li je ovo revampovani giradiko ili sasvim novi lokal. džambo porcija od 550 grama (350 din) može da prevari glad.

Link to comment

čedić otvorio ispostavku na ćošku z.djindjića i one ulice što ide ka kružnom toku koji se dalje pravo izlazi na buvljak, kraće pored arenetu i tamo ima poneko podnošljivo gotovo jelo i odlična pileća čorbica, ali kakva su im svinjska rebarca u somunu, bruka nad brukama. skupo ali vredi svih para, 380 din.

Link to comment
čedić otvorio ispostavku na ćošku z.djindjića i one ulice što ide ka kružnom toku koji se dalje pravo izlazi na buvljak, kraće pored arenetu i tamo ima poneko podnošljivo gotovo jelo i odlična pileća čorbica, ali kakva su im svinjska rebarca u somunu, bruka nad brukama. skupo ali vredi svih para, 380 din.
:Hail:idem sutra da overim.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...