Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

djed fusari. meso jednostavno nije vise dobrog kvaliteta, a ista situacija se ponavlja: onomad je drzao lokal kod zoo vrta (verovatno bi bolje bilo da ga je otvorio pored neke deponije s'obzirom na smrad..), i to je fino funkcionisalo neko vreme ako ne jedes tu, dok nije pocela spirala na dole..folirant sa sve svojom glumom oko priloga.

Link to comment

gde kod zoo vrta?pa nije valjda njegov bio onaj kiosk sa dvoglavim orlom koji drži lepinju u kandžama? ono pored fizičkog fakulteta? tu se neko drao na mene kad sam roknuo senf u pljedžu. to je bilo davne 99.inače danas sam ga video kako sedi sa duškom koraćem. :)

Link to comment

lokal je bio deo zooloskog, kod ulaza. kamo srece da je po sredi bio fizicki, ovde su pljeskavice (od njega koji je tvrdio kako mu je dobavljac isti kao kod leskovcanina preko puta 20. oktobra, i tako jeste bilo u pocetku) kupovali samo iluminati koji su jeli daleko od tog mesta, i verovatno, eksurzijski petlici, jerbo je vonj okolisa nesnosan.ima tome 10. dina.

Link to comment

mi smo svojevremeno, 90tih, bili ubedjeni da taj lokal radi samo kad kakva zivotinja premine od starosti u zoou.odakle da je djed bio gazda tu? prvi put cujem.

Link to comment

pazi, nisu devedesete vec prva polovina prethodne dekade, a on je bio zakupac i stalno radio zajedno sa nekom starijom gospodjom. kazem, bilo odlicno dok jarac nije sve pokvario (a pritom, ae zanemarimo nas koji smo uvece tu pazarili, sigurno je imao dobru prodju od raznih pacijih skolica koje su dolazile coporativno u sam vrt), ne toliko svojim pljeskavica-je-umetnost somnabuljenjima, koliko sve losijim kvalitetom samog mesa.

Link to comment

byblos express definitivno osvezenje u ponudi, jedini trik je da treba naruciti telefonom da bi izbegli nepotrebno cekicanje nakon solidne svarme veceras je pao dobar junece ovciji kebab, 260 din. ono sto sam primetio i kod svarme je vrlo sofisticirana zacinjenost, jeste orijentalno ali nije prerokano zacinima kao kod palestinca kada mi cesto treba pola dana da mi se stomak vrati u normalnu. ovde je cini mi se taman kako treba za evropsku (pun intended) publiku. naglasite da hocete tahini jer ih neko preplasio da srbi to ne vole pa ne stavljaju po defaultu ako se ne trazi.

Link to comment

Be Burger, moram da pohvalim odlične manire. Pogrešno su mi doneli Mega Burger umesto Dupli Mega Burger, što sam shvatio tek kada sam pojeo pola. Pomenio sam im da su pogrešili, više da obrate pažnju nego sa nekom namerom, tek posle 5 minuta stigao je na račun kuće i sladoled od čokolade i Dupli Mega Burger koji će biti smazan za večeru.Burgeri su inače iz Mekovog žanra samo kvalitetno apgrejdovani. Totalna preporuka za pikantnu papriku sa čedar sirom i ljuti sos, opasno dobra kombinacija.

Link to comment

Jel ima neki sajt/flajer? Sta nude i za koliko para?*nasao sajt... slepci nisu na googletuhttp://beburger.com/

Edited by nbg4ever
Link to comment
Jel ima neki sajt/flajer? Sta nude i za koliko para?*nasao sajt... slepci nisu na googletuhttp://beburger.com/
Slepci vala bas.Ne znam, ja nisam odusevljen. Jeo ajvar burger (jebalo ih I-Var pisanije) i ove cheddar paprike sto gazza1 pominje, nisam znao da ima i taj ljuti sos.Budem dao sansu verovatno tom mega burgeru i onom nekom duplom be, ali sam ovaj put, izasavsi iz beburgera u slast sabio kebab u svima znanom istoimenom SUR-u na dvajs meteri odatle. Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment
Slepci vala bas.Ne znam, ja nisam odusevljen. Jeo ajvar burger (jebalo ih I-Var pisanije) i ove cheddar paprike sto gazza1 pominje, nisam znao da ima i taj ljuti sos.Budem dao sansu verovatno tom mega burgeru i onom nekom duplom be, ali sam ovaj put, izasavsi iz beburgera u slast sabio kebab u svima znanom istoimenom SUR-u na dvajs meteri odatle.
pa naravno da nijedan fastfood burger nema sta da trazi pored prave skarenego samo malo promene, s vremena na vreme
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...