Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Uzeo baš to malopre kolegama kad sam izašo da jedem, oni već znaju za tu kombinu.
jebo te leb, pa meni se ucini da te videh. ja sedela napolju i videh chmaronolikog u plavoj majici kako izlazi, ali sam odbacila mogucnost jer sta ima chmaron da boravi na banovom brdu u radnji koja prodaje meso...joooo, pa mogli smo se rukovati!edit: a moji starci isli na adu oko 12 da plivaju i poneli svim prijateljima po sedam upola s lukom, pa onda delili i konobarima tamo u red shoes-u gde starci sede da se chvare i konobari odmah dosli da kupuju.. Edited by MayDay
Link to comment
To je zato sto si vegan. Da posalju nekog drugog, taj bi im sve pojeo.
u životu sam poznavala pet vegana. dvoje su odustali, dvojica su ostali vegani, ali sam ih uhvatila na delu. jedan je krišom od žene jeo sremsku kobasicu. uhvaćen je na pilama u dubrovniku sa punim ustima i ljuskama po košulji, a drugi na zelenjaku sa pleskom dok je blaženo kolutao očima. pitanje je dana kada ću naleteti na petog. nije da ih lovim. nalete sami.
Link to comment
Turčin se zove Ali i doveden je ovde da bi obučio naše kako da prave kebab. Vratio se u Tursku pre nekoliko meseci, sada njegov posao obavljaju učetnici.
zar i ovde?
Link to comment

Pojo giros kod Mc.Girosa.Odlicna tortilja, bas dobro meso i definitivno najgori tzatziki koji sam ikada okusio. Imao je tu aromu majoneza pomesanog sa mlakom vodom koji ima svrhu da ti iskapa po pantalonama i ujedno ubije svaki preostali ukus. Ako to promene mogu realno i na prvo mesto ali za sada su iza Gyropolisa a vala i Glumca,Doduse rade do 3 ujutru....

Link to comment
Pojo giros kod Mc.Girosa.Odlicna tortilja, bas dobro meso i definitivno najgori tzatziki koji sam ikada okusio. Imao je tu aromu majoneza pomesanog sa mlakom vodom koji ima svrhu da ti iskapa po pantalonama i ujedno ubije svaki preostali ukus. Ako to promene mogu realno i na prvo mesto ali za sada su iza Gyropolisa a vala i Glumca,Doduse rade do 3 ujutru....
hahahah, i ja jeo juce veliki svinjski kod Mc.Girosa, i isto sam se umazo ko svinja, al mi je i dalje vrhunski giros.
Link to comment
a jebemliga kada sam ja jeo tamo tzatziki je bio tzatziki. glumac ima neki krem sir sta li, i vole da uvale hladnu predebelu bajatu tortiljugyropolis jos nije fejlovao
Kod Glumca kada je guzva bez blama stavljaju tu ladnu tortilju koja je i sveza predebela. A sto se MCa tice jbg kontam da sam naleteo na los bacvu a i jeo sam ga malo pre zatvaranja pa je mozda i do toga jer je stvarno sve ostalo bilo odlicno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...