Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Kebab u Vasinoj :ziga:Kifla me nije odusevila i porcija bi mogla da bude veca za 250 kinti ali ukus :wub:Neuporedivo ukusnije od bilo kog girosa u centru.

Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 weeks later...

Slabo posećujem fast fud, ali me pre neki dan muka naterala da nesto pregrizem da se ne bih onesvestio. Okrenem se oko sebe, orijentišem - Majka Mara! Utrčim, odvalim kobaje i pljeku za 290 dndž. Kvalitet, tradicija...nenadjebivo. Savršeno.

Link to comment

Drže, nisam čuo reklamu, drugarica iz Vranja mi ih preporučila.Prže meso od 1912. navodno, al nebitno sve i da su juče počeli - savršeno!Ćevapi i pljeskavice, luk i tucana paprika i to je sve. Ništa majonezi, kečapi, ovo, ono...Od prvog kreću i sa dostavom.

Link to comment

po tvojoj fb preporuci sam danas donela mojima za rucak i eno ih svrsavaju na nepca. fakat cevapcici ko iz detinjstva. uzmi slobodno i kobasice. perfektne, a ja nisam ljubitelj kobasica..

Link to comment
po tvojoj fb preporuci sam danas donela mojima za rucak i eno ih svrsavaju na nepca. fakat cevapcici ko iz detinjstva. uzmi slobodno i kobasice. perfektne, a ja nisam ljubitelj kobasica..
:naughty:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...