Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

zavrni desno u svetozara markovica i kupi schawarmu kod palestinca, isti kurac samo bolje. uzmes vecu za 240 kinti i dodas 3 falafela do 300 dinara i da te bob vidi...

Edited by gazza1
Link to comment
zavrni desno u svetozara markovica i kupi schawarmu kod palestinca, isti kurac samo bolje. uzmes vecu za 240 kinti i dodas 3 falafela do 300 dinara i da te bob vidi...
jedan od najboljih saveta u istoriji, i svakako najpametniji gazzin1 post na svetu.
Link to comment
  • 3 weeks later...

jeo neki dan pljesak u niš. zaboravio naziv radnje. neko prezime kao, zeleni natpis.pljesak prst debeo. ali dužina prsta. jedva pojeo, a bacio pola onog leba. kontam da se to zove milogled pljesak.

Link to comment

veliki je car ovaj grk na bajlonijevoj pijaci, uzeo konacno to njegovo meso iz marinade, po 300g svinjskog i pilecegdivno je marinirano, svinja je em od plecke em super mekana, zacinjeno divnim origanom ocigledno seljackog porekla, mirise na leto i moreuz to 4 "papucice", polutke one lepinjice natopljene maslinovim uljemtotal 390 din za 600g mesa, neprejebiv kvalitet.jedina mala zamerka je da je malo jace slano ali mozda i nije nego sam ja osetljiv na so.

Link to comment

jbg ja sam izgleda ubo los trenutak da odem tamo. radio je neki poludizelas i u girosu sam meso bukvalno lovio po tortilji koliko ga je malo bilo. ali cu im svakako pruziti jos jednu sansu.

Link to comment

I evoooo joooos jeeednooog u Aveniji Gladnih!Umesto nekadasnjeg kafica Loby sad je tu fast food Be Burger...McD kopija probacu nesto pa javljam....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...