Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

ovo je relativno novo. cini mi se da se nalazi na mestu neke stare mesare koja je bila poprilican krsh. zove se nesto tipa "eleniko horiatoko kreopoleio" - grcka tradicionalna mesara i mislim da mozda ima mesec dana kako su otvorili ili cak manje. tehnicki, nije u dzordza vasingtona nego u drincicevoj, to je ona koja upravno izlazi na dz vasingtona i u kojoj je bitef teatar (crkva). znaci to je bocna strana pijace, s tim sto se giros nalazi skoro pa na samom uglu sa dz vasingtona.
Videh pre par dana, ali nosen iskustvom onog sranjeta sa prednje strane Bajlonija, kako se bese zove jebem li ga, ne pade mi na pamet ni da probam. Uopste, ne pamtim kada sam zadnji put kusao dobar giros u BG. Ali kolko sutra cu proabti GrkatmInace, na tom mestu je nekad bio nenadjebivi rostilj 0-25. Bio sam u depresiji neko vreme kad su im sklonili kiosk pre 2-3 godine. U medjuvremenu je ponovo otvoren, sad se zove "Dorcolac", u Djure Djakovica, malo pre Extreme Gyma i Zuce rostilja. Jedan od boljih u gradu, ili makar u tom nekom uzem centru. Imaju sad ceo lokal, izgleda sasvim fino, i pre svega cisto. Moja preporuka definitivno. Radi 24h ofkors.A da, gde bese precizno taj giros sa cerkom ugostiteljkom? :P Edited by ducca
Link to comment
Inace, na tom mestu je nekad bio nenadjebivi rostilj 0-25. Bio sam u depresiji neko vreme kad su im sklonili kiosk pre 2-3 godine. U medjuvremenu je ponovo otvoren, sad se zove "Dorcolac", u Djure Djakovica, malo pre Extreme Gyma i Zuce rostilja. Jedan od boljih u gradu, ili makar u tom nekom uzem centru. Imaju sad ceo lokal, izgleda sasvim fino, i pre svega cisto. Moja preporuka definitivno. Radi 24h ofkors.
Mislim (po nekom sećanju) da je gazda tog kioska umro, kasnije je tu pokušao neki Kinez i pukao, na kraju su taj kiosk srušili. Taj 0-25 je imao vrhusku slaninu na žaru.
Link to comment

od ponudjenih (Slavija, Solunac kod Zvezde, Goldy's u Kolarcevoj) cini mi se Goldy's, mada je najbolje da odes do kraja Knez Mihajlove i jedes u Gyropolisu, to je sa leve strane na mestu gde su nekada bili Boom sendvici, malo pre Rajiceve

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...