Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

kakvo je to sranje, uzeo sam krilca kod njih jednom i nikad vise.Dobio sam nesto nalik krilcima a sos u plasticnim casicama za rakiju,iz kojih vire iseckane sargarepe, au de me podseti.Jel zna neko da li negde postoje u kenjigradu neka krilca, osim ovih naravno
pa sos si valjda dobio direktno na krilcima. to sto mecu u casice uz sargarepu je neki abortirani pokusaj rencha pa ga nakon prvog puta tretiram kao plasticni garnirung.@boshkou na te sam mislio.nego jel neko probao ovaj novi fast food preko puta kropira na slaviji na mestu onog turskog fast fooda. u prolazu sam video da i oni drze neka krilca i neke mesnate sendvice.
Link to comment
ja procitao ponudu jednom kada sam se vracao sa posla, deluje zanimljivo nikada nisam prolazio u working hours :(
i ja isto sinoc :D
Link to comment
pa sos si valjda dobio direktno na krilcima. to sto mecu u casice uz sargarepu je neki abortirani pokusaj rencha pa ga nakon prvog puta tretiram kao plasticni garnirung.
dobio sam klot krilca, il nesto tako
Link to comment

nadam se da je na ovom topicu spominjan meating inace to ne bi bilo fer, sasvim solidna pljeskavica sa po meni najboljim lepinjama koje se koriste za rostilj (ne samo oni, nego inace u koji se mogu naci u ponudi u gradu)... a good food se vidim bas rasirio po gradu, sada i na bogosloviji i zelenom vencu, preuzeo tu neke druge, samo kazu da kao razlikuje od mesta do mesta, pravi su valjda u ustanickoj i nbgdu ...

Link to comment

ups, skroz sam prevideo da sam to zaboravio :) nisam ni citao sta sam napisao ... ugao bulevara i mite ruzica ...

Edited by Zdravko
Link to comment
a good food se vidim bas rasirio po gradu, sada i na bogosloviji i zelenom vencu, preuzeo tu neke druge, samo kazu da kao razlikuje od mesta do mesta, pravi su valjda u ustanickoj i nbgdu ...
Odlican je Good food, barem onaj u Ustanickoj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...