Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Beef Rendang kod braće Indonežanaca odličan! Često se dešava da govedina bude žilava kod ovakvih jela ali ovde su baš kvalitetno pripremili mesište.
Odlican je rendang ali su mi fried vermicelli noodle mnogo bolje.Al rolnice sto su dobre drooling.gifJos ih na kraju poprskaju mojim novim otkricem iz Verahttp://195.243.160.134/MoesslePortal/images/ALTEBILDER/84397.jpgAiko slatki cili za piletinu smiley_pig.gif
Link to comment
kolko jebeno smara.poslednji put kad sam uzimao kod njega sve mi je to ispricao, bez da sam ga pitao, naravno.plus mi davao savete o zivotu.
:lol:Ja kad sam bio prvi put (2010 valjda), dosao ja kod njega sa svim informacijama, kaze on 'sta ces od priloga', a ja k'o iz topa "luk i tucanu". On me onako pogleda, cudno mu kako ne trazim kecap i kupis; malo zastane da razmisli, pa kaze: "jesi ti dolazio vec kod mene?". Ja samo procedim ne, kao zveram negde i krajickom oka primetim da me i dalje gleda, krenuo bi da prica, ali ipak ne bi, bi, ne bi, ja i dalje izbegavam eye contact i na kraju se okrene da zavrsi pos'o. Odmah sam provalio da prica jedno te isto maltene svima.
Link to comment

jbg treba da pogodite smenu onog sideshowa koji progovara samo najneophodnije. kad neko naručuje telefonom, samo kaže "da", čuje porudžbinu i baci telefon pozadi.

Link to comment

Ja bio kod njega 4-5 puta do sada i nikad nije bio pricljiv. Doduse uvek sam dolazio u neko rano popodne pa mozda nije pricljiv u to doba dana.A ortak koji je skoro otisao kod njega prvi put mi je pre neki dan rekao kako se skroz zgotivio sa njim i da se svaki put ispricaju kada ode po pljeskavicu. Nisam imao srca da mu kazem istinu :D

Link to comment

Navukoste me da odem sad kod dede i nije mi zao :)Jedva se izborih sa pljeskom od 300gLepo sam mu naleteo na kraju radnog vremena pa uopste nije bio aspolozen za pricu :)

Link to comment

amigos chicken, stevana sremca u ns-u; takva ne standardna ponuda, u kokretnom slucaju, krilaca (sweet sa medom, orient varijanta sa belim lukom i hot sa cilijem), nedostaje beogradskoj pica-hot-dog-pljeskavica tugaljivoj fast-food paleti. veoma ukusno.

Link to comment

e, pa sad tek videh tvoj post. ma rade punom parom, ugao sremca i pap pavla; krilad su zaista više neg' fina.rant&rave: beogradu fali nešto što bi makar i zasličilo američkom diners, drive-ins and dives konceptu. bilo je, istine radi, par pokušaja (kod arene, pa pre desetleća u, mislim, dobračinoj, sada krš u inter. brigada..), al' se u biti sve svelo na oprobane, i dozlabogno zamorne, tautološke invarijacije..previše trazim jbg..

Link to comment
amigos chicken, stevana sremca u ns-u; takva ne standardna ponuda, u kokretnom slucaju, krilaca (sweet sa medom, orient varijanta sa belim lukom i hot sa cilijem), nedostaje beogradskoj pica-hot-dog-pljeskavica tugaljivoj fast-food paleti.
ja se sve nadam da se stvari menjaju: eno i Palestinac i Jevrej posluju odlicno, a i krompirdzija na Slaviji se razbija od para. mislim da bi ova varijanta sa krilcima uspela u Beogradu...
Link to comment
ja se sve nadam da se stvari menjaju: eno i Palestinac i Jevrej posluju odlicno, a i krompirdzija na Slaviji se razbija od para. mislim da bi ova varijanta sa krilcima uspela u Beogradu...
problem je sto krilca nisu fast fud...spremiti krilca kako bog zapoveda zahteva vreme...
Link to comment
ja se sve nadam da se stvari menjaju: eno i Palestinac i Jevrej posluju odlicno, a i krompirdzija na Slaviji se razbija od para. mislim da bi ova varijanta sa krilcima uspela u Beogradu...
Da li je u životu onaj Wing King kod Arene?
Link to comment
Da li je u životu onaj Wing King kod Arene?
kakvo je to sranje, uzeo sam krilca kod njih jednom i nikad vise.Dobio sam nesto nalik krilcima a sos u plasticnim casicama za rakiju,iz kojih vire iseckane sargarepe, au de me podseti.Jel zna neko da li negde postoje u kenjigradu neka krilca, osim ovih naravno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...