Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Probao neke leskovcane u Beogradskoj po imenu Ch'chkoljche ili tako nesto. Sasvim solidno i rekao bih najbolje sto moze da se pojede u tom kraju. Dodatna pohvala je to im lepinje nisu kilo hleba a i meso u obicnoj pljeskavici je skroz ok.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ne bih da vas mracim ali cini mi se da vam je taj giros u Milentija Popovica zatvoren. Malocas sam otisao da overim giros (a i legendarnu prodavacicu)tamo posto sam bio u kraju i u nizu stoji jedan skroz zamandaljeni pa sam u nedostatku istog morao da jedem u necemu pored sto se zove girondinko ili nesto slicno.

Link to comment
ne bih da vas mracim ali cini mi se da vam je taj giros u Milentija Popovica zatvoren. Malocas sam otisao da overim giros (a i legendarnu prodavacicu)tamo posto sam bio u kraju i u nizu stoji jedan skroz zamandaljeni pa sam u nedostatku istog morao da jedem u necemu pored sto se zove girondinko ili nesto slicno.
oni ne rade vikendom.
Link to comment

pa sobzirom na tenpo kojim sljakaju cudo bi bilo da mogu da stoje na nogama vikendima.super fora, ubacis nesto sto nema okolo bas na svakom koraku, stavis prihvatljivu cenu, i kidas.a sigurno su dobri po porciji bar sto dingera.a mala je slatkis :)

Link to comment
Genijalni su mi ti ugostiteljski objekti koji ne rade vikendom ili nedeljom. Kad rade? Radnim danom od 9 do 5?
Ja sizim sto durmitor ne radi nedeljom...Jbte nek ne rade ponedeljkom...
Link to comment
pa sobzirom na tenpo kojim sljakaju cudo bi bilo da mogu da stoje na nogama vikendima.super fora, ubacis nesto sto nema okolo bas na svakom koraku, stavis prihvatljivu cenu, i kidas.a sigurno su dobri po porciji bar sto dingera.a mala je slatkis :)
Koja bre to lokacija ajd nek neko okaci sliku sa mobilnog recimo...
Link to comment

ne znam za giros ali ovi tiganji kod lepojke su zanimljivi. jedina zamerka je sto se oni prelivi ne osete koliko ih se malo dobije bez doplate.

Link to comment

super su ti prelivi, al se stvarno slabo osete,a matori mi je odavno pricao kako su ti zacini/sosevi sa palma de majorke :), al bicikl onaj beli sto ima za pijacu,cis' hipsteraj, nego, er zna neko neku finu klopu blizu airport city-ja, a da nije gvero, ne mogu vise

Link to comment

da l' si jeo u samoposlužnom restoranu u office parku (preko puta uradi sam). bio jednom i bilo je OK.

Edited by Lezilebovich
Link to comment
ne znam za giros ali ovi tiganji kod lepojke su zanimljivi.
Talijanski beše najbolji nego su obustavili proizvodnju zbog slabog interesovanja. Sorabi ko Sorabi, nej da jedu ribu puškom da ih teraš. Edited by DR. KUMALO
Link to comment
99% sam siguran da sam nasao njihovu reinkarnaciju :thumbsup:http://www.donesi.com/beograd/lat/hambino-dostava-476.phpMeni bolji od svih ovih girosa po centru koje sam probao.
Da nije bilo ovog posta verovatno nikad ne bih jeo u necemu sto ima bilo kakve veze sa Hambinom.Ne znam kako je bilo kada si ti jeo ali evo ja se malocas vratio od njih. Nema tortilje vec giros pakuju u neki zakrzljali somun koji je tako dobar da kada ga je prodavacica izvadila iz kese malo posle podneva je satro iznenadjeno rekla "Ju pa ne znam sto nam danas nisu nesto svezi somuni." i prstima iscupala sredinu istoga.Za meso tvrde da je po orginalnoj grckoj recepturi AKA uzmi pilece batake i valjaj ih u Vegetu dok ne pozute. Na kraju su za finishing touch nabili giros sa sve prilozima u mikrotalasnu.Ovako odokativno rekao bih da nisu nicija reinkarnacija vec da je gazdu otkacio zakupac u letnjem periodu pa je ovaj na buvljaku kupio masinu za giros i sada slaze batake na siljak.
Link to comment
...giros pakuju u neki zakrzljali somun...
...nabili giros sa sve prilozima u mikrotalasnu...
To su radili i dok su bili u Majora Ilica. Svaki put kad sam jeo kod njih somun je bio svez i jako ukusan. Otkad su Hambino jeo sam samo jednom kad su se tek otvorili.Verovatno je trebalo da napomenem da nisu bili preterano omiljeni od vecine ni dok su bili u Majora Ilica. Meni jednostavno lezi njihov giros.Ista firma 100 postohttp://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=414&view=findpost&p=1390828 Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...