Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Jeo juce gurmansku u HN, kvalitet i dalje na 1 zavidnom nivou :Hail:Narucio telefonom, pokupio nakon 10 minuta ukupno se zadrzavsi oko 7 sekundi u lokalu. Ne znam cemu tolika drama.
Drama nastaje kada sednes u lokal, jer recimo hoces da uz pljeskavicu popijes i pivo, pa te ne posluze sat vremena. Ili ti donesu ono sto nisi narucio, uz komentar "pa dobro, nema veze". Edited by Milogled Bluff
Link to comment
hahahah, i ja jedem tu spanski tanjir.mislim da je gazdina kcer...
prelepo preljupko stvorence.jos ispravila koleginicu koja tela da mi naplati 10 dingera vise za grcki tanjir.mislim da sam se zaljubijo :blush:
Link to comment

Juce otisao u HN na gurmansku, seo, narucio, sacekao i dobio pljeskavicu sa kupusom kao i sa izvolte, hvala, sta zelite i slicno. Kvalitet je i dalje na nivou a sto se ljubaznosti tice ipak moram da se ogradim posto nije radila ona baba na koju obicno nalecem u prepodnenvoj smeni vec neka mladja.U drugim vestima dimljeni batak kod mikana i dalje rula.

Link to comment
Juce otisao u HN na gurmansku, seo, narucio, sacekao i dobio pljeskavicu sa kupusom kao i sa izvolte, hvala, sta zelite i slicno. Kvalitet je i dalje na nivou a sto se ljubaznosti tice ipak moram da se ogradim posto nije radila ona baba na koju obicno nalecem u prepodnenvoj smeni vec neka mladja.U drugim vestima dimljeni batak kod mikana i dalje rula.
krejvam njegov pohani kačk :(
Link to comment
prelepo preljupko stvorence.jos ispravila koleginicu koja tela da mi naplati 10 dingera vise za grcki tanjir.mislim da sam se zaljubijo :blush:
cuj koleginicu, kevu. koja je verovatno rodila sa 12 godina, tako deluje razlika u godinama izmedju njih...
Link to comment
cuj koleginicu, kevu. koja je verovatno rodila sa 12 godina, tako deluje razlika u godinama izmedju njih...
hahahaha.jeste,hahaha
Link to comment
cuj koleginicu, kevu. koja je verovatno rodila sa 12 godina, tako deluje razlika u godinama izmedju njih...
ne sine, imaju i 3. pa ti vidi.odo jesti tamo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...