Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

hn nelagodnost. pljeskavica u kojoj se osecaju samo paprika, spaljena sapunjara i ulje kojim obavezno preliju gotov proizvod. kupus uvenuo, luk dobijen tek posle opomene. baba nadahnuto odvratna i neljubazna ali je dobila konkurenciju. dosla baba-gosca i prvo mi zvocala kako se ona bas nameracila na taj sto napolju. posle je iz lokala dopirao njen dzangrizavi glas. za pocetak je vratila pljeskavicu da joj se dopece, pa se zalila na sporu uslugu, d abi na kraju izjavila da je pljeskavica od dve razlicite vrste mesa. brkati gazda popizdeo

Link to comment

povratak staroj ljubavi - pljeskavici Fahrete Živojinović.cena: 120dinprilozi nigde bolji, raznovrsni, sočni, sveži. lepinja voli nepce, meka, sočna, topi se u ustimamuka mi je više od roštiljnica gde ti uvale ustajao luk. pa mož meso da ti bude od 24 karata al ako ti luk ne valja...

Link to comment
hn nelagodnost. pljeskavica u kojoj se osecaju samo paprika, spaljena sapunjara i ulje kojim obavezno preliju gotov proizvod. kupus uvenuo, luk dobijen tek posle opomene. baba nadahnuto odvratna i neljubazna ali je dobila konkurenciju. dosla baba-gosca i prvo mi zvocala kako se ona bas nameracila na taj sto napolju. posle je iz lokala dopirao njen dzangrizavi glas. za pocetak je vratila pljeskavicu da joj se dopece, pa se zalila na sporu uslugu, d abi na kraju izjavila da je pljeskavica od dve razlicite vrste mesa. brkati gazda popizdeo
Ukratko - tamo vise ne treba ici.
Link to comment

ako ce da mi daju odlicnu pljeskavicu apsolutno me zabole kako ce da me tretiraju. a ako tananim dusicama to smeta neka naruce telefonom i smanje mogucnost loseg tretiranja.

Link to comment

Pa citaj sta sam pisao gore. Stvar i jeste u tome sto mi ne daju pljeskavicu, nego ono sto sami procene da je bolje za me.

Link to comment

Jeo juce gurmansku u HN, kvalitet i dalje na 1 zavidnom nivou :Hail:Narucio telefonom, pokupio nakon 10 minuta ukupno se zadrzavsi oko 7 sekundi u lokalu. Ne znam cemu tolika drama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...