Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

2 (relativno) nova girosa na uglu Svetogorske i Takovske... na jednoj strani "kod debelog", meni sranje, meso bilo ledeno, prilozi nikakvi, bezveze skroz. Kazu da su tamo vece porcije, ne sjecam se da je moja bila nesto velika a ne bih opet probavao.Sa druge strane Mc.Giros (:isuse: za ime) odlican, ima mali (190) i veliki (250), moze svinjski, pileci ili mix... ne stede na mesu ni na prilozima. Sinoc oko pola 11 kod njih guzva, 10-ak ljudi ceka a preko puta radnica morala da zovne drugaricu da joj pravi drustvo :lol:

Link to comment
2 (relativno) nova girosa na uglu Svetogorske i Takovske... na jednoj strani "kod debelog", meni sranje, meso bilo ledeno, prilozi nikakvi, bezveze skroz. Kazu da su tamo vece porcije, ne sjecam se da je moja bila nesto velika a ne bih opet probavao.Sa druge strane Mc.Giros (:isuse: za ime) odlican, ima mali (190) i veliki (250), moze svinjski, pileci ili mix... ne stede na mesu ni na prilozima. Sinoc oko pola 11 kod njih guzva, 10-ak ljudi ceka a preko puta radnica morala da zovne drugaricu da joj pravi drustvo :lol:
McGiros je verovatno najbolji u Srbalja! jeo jednom na Banovom Brdu i ostavio srce tamo...
Link to comment
McGiros je verovatno najbolji u Srbalja! jeo jednom na Banovom Brdu i ostavio srce tamo...
i meni je super McGiros, nisam bolji jeo u Beogradu
Link to comment
Bolji i od Giropolisa u Knezu? A cini mi se da sam video taj MC. Giros na jos par mesta po gradu.
Meni bolji.Ja sam jeo samo na B.Brdu, preko puta sumadije
Link to comment
doneo mi drugar sinoc iz Moskve, mislim da je 30ak evra, al nisam skroz siguran.Odlican je, ne znam dal ima u Beogradu
hvala. pretpostavio sam da je takim nekim kanalima :(
Bolji i od Giropolisa u Knezu? A cini mi se da sam video taj MC. Giros na jos par mesta po gradu.
usudio bih se tvrditi da jeste
Link to comment

Onda cu morati da svratim do coska juznog bulevara i maksima gorkog gde mislim da sam video jedan njihov znak odmah tu iznad stanice 26ice pa izvestim kakav je kvalitet kod nas na Vracaru.

Link to comment
kad iz milentija popovića skreneš u z.đinđića prođu se onih par zgradica (poslednja među njima je hipo banka) i nailaziš na dugački niz lokala koji ide skroz do vagona. e, pa negde otprilike se prođe malo više od pola tog niza. prilično je neupadljiv lokal, nikakve šljašteće firme i čuda. samo ćeš na vratima videti nalepljen meni (giros, španski, nemački, italijanski tiganj itd..) za bolji krkanluk za 200 dinara u gradu ja ne znam..
za bolju cicu koja radi u prehrambenoj industriji ja ne znam.sunceti jebem.plus superljubazna. doduse, nisam ni ja za baciti realno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...