Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Pojeo, nisam hteo da pravim scenu. Belo ko belo, zilavo, suvo i bezukusno, sa nekim bednim pokusajem punjenja kackavaljem i suhomesnatim.

Link to comment

Trebalo je onomad da odemo kad smo cekali sat vremena. Jebem im mater bezobraznu i bahatu. Ocekuju valjda da ih ljubimo u dupeta sto su blagoizvoleli da nas prime u svoj prestizni lokal. Mrs.

Link to comment

ćevap kod Muje u Banja Lucizajebao vek :Hail: svidja mi se u lokalima toga tipa, što od začina ima samo crni luk i ljuto, kajne fensi salate, kečapi :isuse: , i ostale gluposti koje imaju jedinu f-ju da zavaraju ukus soje i sličnih suplemenatanije loš ni Dak prekoputa Jakarte na Tošinom bunaru

Link to comment

U bre, šta je sad, u HN-u sam bio jednom (i bio sasvim zadovoljan), tamo radi generička zla baba, koja se ponaša tačno onako kako se ponašaju zle babe koje rade na takvim mestima, jebi ga nije neko fensi mesto.

Link to comment

truth be told, jednom prilikom kada smo naručili gurmanske i čekali ispred, izašla je ne zla baba, nego pristojna žena, i podelila nam vizitke da možemo da zovemo sledeći put da ne bi čekali dok se pravi.

Link to comment
Dok me nije bilo otvorili su neku kinesku hranu (turcin siri posao) i malo nize neke buritose. Nego nisu me razocarali danas, pola fast foodova je radilo u aleji gladnih. Pazario poncho mix, trospratnica od belog mesa, gurmanske pljeske i svinjskog vrata. Zacinio paradajzom, paprikom, pavlakom i marinadom. Ukus prosek al kolicinski je odlican izbor za one sa samoubilackim namerama :piggy: Ja se zanosim da jednog dana otvorim fast food ribljih proizvoda. Jos samo to fali a vidim da ribarnici u old merkatoru sasvim dobro idu te zanimacije.
Sto ne rece da je unutra mala gurmanska?Nekako mi ukus nije ni prosek, a kolicinski me malo vise zasiti obicna gurmanska od 300 gr.Pojeo posle i pola becke.malko sam preterao :D
Link to comment

Meni je uvek ekstra kad prodjem pored onog mesta sa kobasicama u Skadarskoj i vidim ono "Svet kobaja" :D Srneca kobasica je tamo bila super, ali je vec neko vreme nema u ponudi.I ja sam poslednji put imao blagi utisak da su se pljeske kod nadrkanog u Takovskoj malo pokvarile, ali mi tesko da priznam. Dacu im jos nekoliko sansi, ipak.Za glad usred noci najvolim sarajevski cevap u Dusanovoj (zato mi nikad nije jasno ko ide kod Lokija, kad mu je na 100m nesto za par kopalja bolje).A kakva obicna pljeska u HNu? Meni ta kafana onako simpa na pogled, ali nikad nisam pomislio da su najbolji u gradu u bilo cemu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...