Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Pored kafane Herceg Novi, na obodu Skadarlijske četvrti nalazi se fast food, koji nudi, pogađate-kobasice! I to deset vrsta:pileća, ćureća, beogrdaska, vinska, skadarlijska... idi begaj

Link to comment
teško sranje
Nije bas tesko sranje ali su bas precjenjene.Meni je samo ljuta bila zanimljiva, ostalo cist prosjek a kosta isto k'o gurmanska u HN :isuse:
Link to comment

Dobro, nije bas isto. Gurmanska je 180, a kobaje 150. Ali slazem se da se mnogo vise isplati uzeti gurmansku. Tu nemam nikakvu dilemu. Ali, same po sebi, kobaje su mi sasma OK.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

već sam rekao jednom, ali nije zgoreg ponoviti - sve kobaje koje sam tamo probao su imale isti ukus - prepikantne, prezačinjene, suve, mrve se... ok, možda nisu teško sranje, ali ih svakako nikada više neću jesti.

Link to comment
Dobro, nije bas isto. Gurmanska je 180, a kobaje 150. Ali slazem se da se mnogo vise isplati uzeti gurmansku. Tu nemam nikakvu dilemu. Ali, same po sebi, kobaje su mi sasma OK.
Miloglede jesi li ti danas oko 17.30 isao ka HN-u ili tim kobasicama?
Link to comment
Miloglede jesi li ti danas oko 17.30 isao ka HN-u ili tim kobasicama?
Jesam. A ti si stajao na pesackom i cekao zeleno preko puta onih nekadasnjih sendvica? Opet sam pomislio da si to ti, ali nisam bio siguran.
Link to comment
Jesam. A ti si stajao na pesackom i cekao zeleno preko puta onih nekadasnjih sendvica? Opet sam pomislio da si to ti, ali nisam bio siguran.
zna da si ti, retarde. pita te da li si isao ka hn-u ili ka kobasicama.
Link to comment

Isao sam ka HN-u, ali bolje da nisam. Ladno su mi doneli punjeno belo umesto gurmanske. Da ne jedem tamo gurmansku pljeskavicu dvaput nedeljno, pa da razumem. Ali ajde sto su pogresili, boze moj, svakome se desi, nego sto je babina reakcija bila "pa dobro, nema veze". Ej. Pa picka ti materina bezobrazna, valjda ja treba da kazem da li ima ili nema veze. U fazonu, sta sad, kao da je bitno sta si narucio, vazno je da nesto pojedes. Kao kad ja svoje dete od tri i po godine hocu da prevarim da nesto stavi u usta. Tako su mogli i da mi umesto piva donesu vinjak, i da kazu "a sta sad cepidlacis, popij to". Ako ista mrzim, to je bezobrazluk. Nece me ta spelunka skoro ponovo videti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...